• Yalancının mumu müfettiş raporuna kadar yanarmış!
  • ABD Başkanı Trump’ın istediği papaz Büyükada Splendid Palas’daki CIA toplantısında!
  • Adalar Belediyesine soruyoruz belgelerden “Hangisi gerçek”
  • FETÖ Belediyeler İmamı Erkan KARAARSLAN’ın Adalar Belediyesi’ndeki İşbirlikçileri!
  • Yassıada için skandal iddialar!

logo

23 Temmuz 2017

Adriana Lima ABD’ye döndü, Kınalıada’da görüntülendi!

Ünlü yazar, Deniz Otobüsünde görüntülendi. Hara, dünyaca ünlü sevgilisi gidince, Beşiktaş – Kınalıada seferini yapan deniz otobüsünde halkın arasına karıştı.

Adriana Lima ABD'ye döndü, Kınalıada'da görüntülendi!

Sosyal medyada Metin Hara’nın Beşiktaş – Kınalıada vapurundaki görüntüsü paylaşıldı. Adriana Lima ile ayrıldıkları konuşulan yazar Metin Hara, görünen o ki dünyaca ünlü top model sevgilisi gittikten sonra eski hayatına geri dönmüş

Brezilyalı model Adriana Lima ile yaşadığı aşkla gündeme gelen yazar Metin Hara, dünyaca ünlü sevgilisi Adriana Lima ABD’ye döndükten sonra ilk kez görüntülendi. Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, Hara’nın Beşiktaş – Kınalıada seferini yapan Deniz otobüsüne binerken çekilen fotoğrafını paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde Metin Hara ile ilgili paylaşım yaparak Hara’yı kızdıran Onur Akay, şimdide Hara’ya zeytin dalı uzattı. Akay, “Metin Hara’yı merak edenlere… Ünlü yazarımızı Deniz otobüsünde yakaladım. Hara, dünyaca ünlü sevgilisi gidince, Beşiktaş – Kınalıada seferini yapan Deniz otobüsünde halkın arasına karıştı. Metin, eğer ayrıldıysanız ve aşk acısı çekiyorsan çekinme söyle! Senin için bende adaya gelir, “Ada Sahillerinde Bekliyorum” şarkısını söylerim.” notunu düştü.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?