• Yalancının mumu müfettiş raporuna kadar yanarmış!
  • ABD Başkanı Trump’ın istediği papaz Büyükada Splendid Palas’daki CIA toplantısında!
  • Adalar Belediyesine soruyoruz belgelerden “Hangisi gerçek”
  • FETÖ Belediyeler İmamı Erkan KARAARSLAN’ın Adalar Belediyesi’ndeki İşbirlikçileri!
  • Yassıada için skandal iddialar!

logo

14 Mayıs 2017

Asuman Dabak Çeşme’de kaza geçirdi!

Bir organizasyondan diğerine koşan oyuncu Asuman Dabak, yoğun İstanbul temposunun yorgunluğunu atmak için Çeşme’ye gitti.

Asuman Dabak Çeşme'de kaza geçirdi!

ASUMAN DABAK KAZA GEÇİRDİ!
ASUMAN DABAK, ÇEŞME’DE KAZA GEÇİRDİ!

Yağmurdan kaçan Dabak, Çeşme de doluya tutuldu. Hasret gidermek için ağabeyinde soluğu alan oyuncu, gece ailesi ile keyifli bir yemek sonrasında evine gitmek üzere arabasına bindi. Urla’dan Çeşme’ye dönüşte tenha olan yolda kırmızı ışığın yanıyor olmasına rağmen yola fırlayan bir araç, Asuman Dabak’ın arabasına şiddetle çarptı.

 
Arabayı kullanan gencin dikkatsizliği sonucu, büyük bir kazanın eşliğinden olabilecek en az hasarla dönüldü. Canını zor kurtaran oyuncu Dabak, emniyet kemeri takılı olmasına rağmen boynundan darbe aldı.

 
Arabasına çarpıp ölümden dönmesine sebep olan genç sürücünün hatalı davranışına rağmen, her zaman ki pozitif tavrını gösteren Asuman Dabak, “Şükürler olsun hepimiz hayattayız. Allah hepimizi beterinden korusun ama gençler araba kullanırken lütfen daha dikkatli olsun.” dedi

 
Oyuncuya gereken müdahalenin hastanede yapıldığı, şuan boyunluk takmak zorunda olduğu ama durumunun iyi olduğu menajeri Tümay Özokur tarafından yapılan bir açıklama ile duyuruldu.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?