• Yalancının mumu müfettiş raporuna kadar yanarmış!
  • ABD Başkanı Trump’ın istediği papaz Büyükada Splendid Palas’daki CIA toplantısında!
  • Adalar Belediyesine soruyoruz belgelerden “Hangisi gerçek”
  • FETÖ Belediyeler İmamı Erkan KARAARSLAN’ın Adalar Belediyesi’ndeki İşbirlikçileri!
  • Yassıada için skandal iddialar!

logo

29 Ağustos 2016

Bade İşçil Büyükada’dan ayrıldı

Bir süredir Büyükada’da annesinin yanında yaşayan Bade İşçil, Büyükada’dan ayrılarak İstanbul’a taşındı. Bade İşçil önceki gün annesiyle Nişantaşı’ndaydı. İşçil, artık İstanbul’a taşınma kararı aldığını söyledi. Boşandıktan sonra ekranlara dönmeye hazırlanan Bade İşçil önceki gün annesiyle Nişantaşı’ndaydı.

Bade İşçil Büyükada'dan ayrıldı

İşçil, herkesin kendisini Büyükada’da organik bir hayat yaşadığını sandığını ancak artık İstanbul’a taşınma kararı aldığını söyledi. Kışlık sezon alışverişi yapmaya çıkan oyuncu mağaza çıkışı gazetecilere poz verirken, annesinin koşar adım yanından kaçması dikkat çekti. “Ben de istiyorum artık ekranda olmayı. Geliyorum da bakalım…” diye konuşan İşçil, annesiyle yaşadığı Büyükada’dan İstanbul’a taşınmaya karar verdiğini ifade edip sözlerini şöyle sürdürdü: “İnsanlar beni adada organik hayat yaşadığımı, tarlada sebzemi meyvemi yetiştirdiğimi sanıyormuş. Ada biraz daha sakin, şehir hayatı gibi yoğun değil. Benim zaten hızlı hayatım olmadı bekarken de öyle değildi” dedi.

 

 

Daha önce rol aldığı ‘Ezel’ ya da ‘Kuzey Güney’ dizisi kadar kendisini heyecanlandıran bir projenin geldiğini ancak bir anda oğlunu bırakmak istemediği için ‘evet’ diyemediğini sözlerine ekleyen İşçil “Bir ‘Ezel’i okuduğumda heyecanlandığım kadar ya da ‘Kuzey Güney’in heyecanını yaşadığım kadar bir iş geldi ama çok yoğun tempoydu ve başroldü. Tamamen hikaye onun üsteneydi. O tempoyla çocuktan bir anda ayrılmam mümkün olmaz. Bir aksilik olsa yarı yolda bırakılmaz ana karaktersin yerine biri gelince hikaye mahvolacaktı” şeklinde konuştu

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?