• Yalancının mumu müfettiş raporuna kadar yanarmış!
  • ABD Başkanı Trump’ın istediği papaz Büyükada Splendid Palas’daki CIA toplantısında!
  • Adalar Belediyesine soruyoruz belgelerden “Hangisi gerçek”
  • FETÖ Belediyeler İmamı Erkan KARAARSLAN’ın Adalar Belediyesi’ndeki İşbirlikçileri!
  • Yassıada için skandal iddialar!

logo

02 Mayıs 2017

En çok kazandıran franchise yatırımları

En çok kazandıran franchise yatırımları. Yiyecek içecek sektöründe hızla büyümeye hazır markalar, büyük şehirlerde yatırımcısını arıyor.

En çok kazandıran franchise yatırımları

Her biri lezzet damaklarda lezzet fırtınası estiren, yatırımcısına kısa sürede kazandırmaya başlayan kahve, döner markaları küçük yatırımlarla, büyük kazançlar sağlamak isteyenlere göz kırpıyor. Türkiye genelinde franchise yatırımcıları için harekete geçen Tower Life Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Selen Deniz, aralarında Bisquitte, Kebo, 1453 Osmanlı, Komşu Kahve ve Kahve Madeni gibi markaların da bulunduğu portföyün, genç yatırımcılar için cazip imkanlar sunduğunu söyledi.

 

UYGUN YATIRIMLA ÇOK KAZANDIRANLAR

 

Kebo ile kazancınızı katlayın; Türkiye’de son yıllarda sayısı hızla artan döner restoranları içerisinde damak tadına ve lezzete verdiği önemle ortaya çıkan Kebo ‘Diyet Düşmanı’ sloganıyla oldukça popüler. Türkiye genelinde 8 şubeye ulaşan Kebo İstanbulda görüşmelerini sürdürürken, yatırımcısına kendine özgü mutfağı, özel tadıyla satış yapma imkanı veriyor. Çiğdem Kıral ve Akın Kılar tarafından kurulan Kebo’nun halen 4 şubesi açılış hazırlığını sürdürüyor. Franchise yatırmcısına kuruluş aşamasından itibaren eğitim, donatı ve teknik destek veren Kebo’nun fanatikleri sosyal medyada oldukça etkin. Yüzde yüz doğal ürünlerden, Helal Sertifika sahibi, ekmeğini bile özel olarak üreten Kebo, franchise şubeleriyle iletişimde yüksek performansa sahip.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?