• Yalancının mumu müfettiş raporuna kadar yanarmış!
  • ABD Başkanı Trump’ın istediği papaz Büyükada Splendid Palas’daki CIA toplantısında!
  • Adalar Belediyesine soruyoruz belgelerden “Hangisi gerçek”
  • FETÖ Belediyeler İmamı Erkan KARAARSLAN’ın Adalar Belediyesi’ndeki İşbirlikçileri!
  • Yassıada için skandal iddialar!

logo

Her yıl düzenlenen Kaymakamlık Koşusu yapıldı

Her yıl düzenlenen Kaymakamlık Koşusu yapıldı. Koşuya,  Heybeliada Ortaokulu, Büyükada 125. Yıl Atatürk Ortaokulu, Adalar İmam Hatip Ortaokulu, Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Heybeliada Anadolu Lisesi öğrencileri katıldı.

her-yil-duzenlenen-kaymakamlik-kosusu-yapildi

Yaş gruplarına göre ayrılan öğrenciler, farklı kategori ve mesafelerde kıyasıya yarıştılar. Büyükada Aya Nikola Mevkii’nden start verilerek Büyükada Çınar Meydanı’nda sona eren yarışta derece alan öğrencilere ödüllerini  Kaymakam  Hikmet DENGEŞİK, İstanbul Gençlik Spor Müdürü İbrahim İlhami KOÇ, Belediye Başkanı Atilla AYTAÇ, İlçe Gençlik Spor Müdürü Behçet ELBİSTANLIOĞLU,  İlçe Milli Eğitim Müdürü  Ömer EREN,  Şube Müdürü Saadetin PEKER  ve Adalar İmam Hatip Lisesi Müdürü Hakan AYTEKİN verdi.

 

Yarışta Dereceye Giren Öğrenciler:

 

2003-2004-2005 Doğumlu Yıldız Erkekler Kategorisi

1.Yusuf YILDIZ (Heybeliada Ortaokulu)

2.Yusuf KILIÇ (Heybeliada 125. Yıl Ortaokulu)

3.Serhat DENKTAŞ (Heybeliada Ortaokulu)

 

2006-2007-2008 Doğumlu Küçük Kızlar Kategorisi

1.Selvi DOĞAN (125. Yıl Atatürk Ortaokulu)

2.Deniz KÜÇÜK(Heybeliada İlköğretim Okulu)

3.Zeynep TAŞ (Adalar İmam Hatip Ortaokulu)

 

1999-2000-2001-2002 Doğumlu Genç Kızlar Kategorisi

1.Nazlıgül KARAKOÇ (Heybeliada Anadolu Lisesi)

2.Zeliha ÇELİK(Heybeliada Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi)

3.Candan ÇETİN(Heybeliada Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi)

 

2003-2004-2005-2006 Doğumlu Yıldız Kızlar Kategorisi

1.Sıla ŞENGÜL (Heybeliada Ortaokulu)

2.Ekin GEÇİT (Heybeliada Ortaokulu)

3.Helin AYDIN (Heybeliada Ortaokulu)

 

1999-2000-2001 Doğumlu Genç Erkekler Kategorisi

1.Bora DUMAN(Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi)

2.Selim DURMUŞOĞLU(Heybeliada Anadolu Lisesi)

3.Cüneyt DOĞAN(Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi)

 

2002 Doğumlu Genç Erkekler Kategorisi

1.Baran DEMİR(Heybeliada Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi)

2.Fırat ŞELİK(Büyükada İmam Hatip Lisesi)

3.Gökdeniz KURT(Heybeliada Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi)

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?