• Yalancının mumu müfettiş raporuna kadar yanarmış!
  • ABD Başkanı Trump’ın istediği papaz Büyükada Splendid Palas’daki CIA toplantısında!
  • Adalar Belediyesine soruyoruz belgelerden “Hangisi gerçek”
  • FETÖ Belediyeler İmamı Erkan KARAARSLAN’ın Adalar Belediyesi’ndeki İşbirlikçileri!
  • Yassıada için skandal iddialar!

logo

23 Temmuz 2017

Heybeliada’da “Belgeler ve Resimlerle Ayasofya Sergisi” tanıtımı

Türk Tarih Kurumunca  tarafından “Belgeler ve Resimlerle Ayasofya Sergisi”ni duyurmak amacıyla düzenlenen “Ayasofya İçin Pedallıyoruz” programı kapsamında 18 Temmuz’da Ankara’dan yola çıkan 30 bisikletçi, Yalova’dan sonra Heybeliada’ya ulaştı

Heybeliada'da "Belgeler ve Resimlerle Ayasofya Sergisi" tanıtımı

Türk Tarih Kurumunca  “Belgeler ve Resimlerle Ayasofya Sergisi”ni duyurmak amacıyla düzenlenen “Ayasofya İçin Pedallıyoruz” programı çerçevesinde 18 Temmuz’da Ankara’dan yola çıkan 30 bisikletçi, Yalova’dan sonra Heybeliada’ya ulaştı

Ayasofya’daki sergiyi duyurmak için 5 günde 520 kilometre kateden ekip, önce Bursa’nın İznik ilçesine geldi. Bisikletçiler, Ayasofya Camii önünde İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Daha sonra ilçeden Yalova’ya gitmek üzere hareket eden grup, kentteki Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlar tarafından karşılandı.

Ankara’dan başlan etkinlik Heybeliada’da devam etti. Heybeliada standında tanıtım yapan bisikletçiler, Ayasofya’da sergi açılışıyla beraber buradaki etkinliklerini sonlandırdı.

Daha sonra 30 bisikletçi, Yalova İskelesi’nden alkışlarla uğurlanarak, feribotla Heybeliada’ya gitti. Bisikletçiler, bugün İstanbul’da olacak ve serginin açılışına katılacak.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?