logo

üsküdar evden eve nakliyat sex izle seks izle

Bostancı Escort
29 Eylül 2014

Işid protestosunda üniversite karıştı

Işid protestosunda üniversite karıştı

Işid protestosunda üniversite karıştı

 

 

 Işid protestosunda üniversite karıştı.İstanbul Üniversitesi’nde bir grup öğrenci, IŞİD’i protesto etmek için Fen Edebiyat Fakültesi’nin bahçesinde toplandı. Bu sırada, fakültenin dışında bulunan başka bir grupla eylem yapan öğrenciler arasında gerginlik yaşandı. O anları ise, bir öğrenci cep telefonuyla görüntüledi.

Görüntülerde fakültenin bahçesinde toplanıp slogan atan öğrenciler görünüyor. Bu sırada, gerginlik başlıyor ve bahçede bulunan öğrenciler dışarıya doğru taş ve şişeler atıyor. Ardından, fakülte bahçesinde havai fişek sesleri geliyor.

 

 

POLİS ÜNİVERSİTE ÇEVRESİNDE GÜVENLİK ÖNLEMİ ALDI

 

 

Olayın ardından, İstanbul Üniversitesi‘ne çok sayıda çevik kuvvet polisi sevk edildi. Polis, gerginliğin yaşanmaması için çevrede güvenlik önlemi aldı. Bir süre sonra tekrar toplanan öğrenciler, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi önünde basın açıklaması yaptı. Kürtçe ve Türkçe yapılan açıklamada, geçtiğimiz hafta IŞİD örgütü yandaşı bir grubun üniversite önüne gelerek IŞİD’in propagandasını yaptığını iddia edildi. Açıklamanın ardından dağıldı.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?