• Yalancının mumu müfettiş raporuna kadar yanarmış!
  • ABD Başkanı Trump’ın istediği papaz Büyükada Splendid Palas’daki CIA toplantısında!
  • Adalar Belediyesine soruyoruz belgelerden “Hangisi gerçek”
  • FETÖ Belediyeler İmamı Erkan KARAARSLAN’ın Adalar Belediyesi’ndeki İşbirlikçileri!
  • Yassıada için skandal iddialar!

logo

Kınalıada şarkısı redbull.com’da

Kınalıada şarkısı 12 Mayıs’ta ilk kez redbull.com’da yayınlanacak ve 24 saat boyunca sadece redbull.com’dan dinlenebilecek.
Kınalıada şarkısı redbull.com’da
Geçtiğimiz kasım ayında ilk albümü “Sabah” ile müzik severlerle buluşan Nilipek’in Kamufle’nin remixiyle bambaşka bir formata bürünen Kınalıada şarkısı redbull.com’dan dinlenebilecek. İnternette yayınlanan kayıtlarıyla kendine has bir dinleyici kitlesi oluşturan Nilipek, şarkılarını sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor. Konserlerinde akustik pop’tan alternatif rock’a geniş bir yelpazede şarkılar söyleyen, festival sahnelerinde ve akustik konserlerinde performansıyla göz dolduran Nilipek ilk albümü “Sabah“ı remix formatında yeniden servis edeceğini duyurdu. Nilipek’in Türkiye hip hop sahnesinin genç ve yetenekli isimlerinden Kamufle’nin yaptığı remixle yeniden müzik severlerle buluşacak olan Kınalıada şarkısı 12 Mayıs’ta ilk kez redbull.com’da yayınlanacak.
Yaptığı müziği huzur eşlikçisi, kendisini de hikaye anlatıcısı olarak tanımlanan Nilipek’in 20 Mayıs‘ta yayınlanacak remix albümünde, Kamufle, Red Bull Muzik Akademi katılımcılarından Kaan Düzarat, Can Kazaz, Pınar Balcı, Anokta gibi isimlerin düzenlemeleri yer alıyor.

 

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?