• Yalancının mumu müfettiş raporuna kadar yanarmış!
  • ABD Başkanı Trump’ın istediği papaz Büyükada Splendid Palas’daki CIA toplantısında!
  • Adalar Belediyesine soruyoruz belgelerden “Hangisi gerçek”
  • FETÖ Belediyeler İmamı Erkan KARAARSLAN’ın Adalar Belediyesi’ndeki İşbirlikçileri!
  • Yassıada için skandal iddialar!

logo

24 Nisan 2017

Koşuyolu FİDOL Anaokulu’nda 23 Nisan Çoşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, Koşuyolu’nda bulunan Fidol Anaokulu’nda minik yüreklerin ve ebeveynlerinin katıldığı coşkulu bir tören düzenlendi.

Koşuyolu FİDOL Anaokulu'nda 23 Nisan Çoşkusu

Anaokulu sınıflarının ayrı ayrı hazırlandığı tören ve gösterilere velilerden yoğun bir ilgi vardı. Yüzlerce Fidol Anaokulu öğrencisi ve bine yakın ebeveynin katıldığı kutlamalara miniklerin gösterisi damga vurdu!.. Hava şartlarının olumsuzluğu nedeniyle, okulun salonunda yapılan 23 Nisan gösterilerinde, okulda gördükleri Zumba derslerini, 23 Nisan gösterilerine taşıyan minikler, ayrıca İngilizce, Almanca ve İspanyolca şarkılara hem eşlik ettiler, hem de gönüllerince dans ettiler.

23 Nisan törenlerinde ayrıca hem veliler hem de minik öğrenciler, önce Onuncu Yıl, ardından da İzmir Marşı’na büyük bir coşkuyla eşlik ettiler.

Fidol Okulları Kurucusu eğitimci Faik Birgül ve Fidol Anaokulu Müdürü Alev Birgül, yaptıkları ortak açıklamada; “Her 23 Nisan’da olduğu gibi, bu yıl da gösteri ve etkinliklerimiz büyük bir katılımla ve coşkuyla gerçekleşti. Hem bizler, hem öğrencilerimiz hem de bize inanıp, güvenerek evlatlarını bizlere emanet eden velilerimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tüm Fidol Okulları yöneticileri ve eğitimcileri olarak kutluyoruz” dediler.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?
#

Koşuyolu FİDOL Anaokulu’nda 23 Nisan Çoşkusu” için 1 yorum

  1. bir dost : diyor ki:

    Bunlar ne anlar Finlandiya eğitim sisteminden, gözünüzü seveyim inanmayın bunlara. Ne oldu Küçük Şeyler Anaokuluna? Üstün Dökmen’in gönlü daha fazla razı olamadı herhalde, okullarının adını kirletmelerine!