• Yalancının mumu müfettiş raporuna kadar yanarmış!
  • ABD Başkanı Trump’ın istediği papaz Büyükada Splendid Palas’daki CIA toplantısında!
  • Adalar Belediyesine soruyoruz belgelerden “Hangisi gerçek”
  • FETÖ Belediyeler İmamı Erkan KARAARSLAN’ın Adalar Belediyesi’ndeki İşbirlikçileri!
  • Yassıada için skandal iddialar!

logo

01 Haziran 2017

Tasarımcı Aylin Yılmaz defilesi nefes kesti

Moda dünyasının genç ve başarılı tasarımcılarından Aylin Yılmaz, geçtiğimiz günlerde düzenlediği görkemli bir defile ile yeni koleksiyonunu tanıttı.

Tasarımcı Aylin Yılmaz defilesi nefes kesti

Moda tasarımcısı Aylin Yılmaz 11 Mayıs’ta sunuculuğunu ünlü model ve oyuncu Tuğçe Sarıkaya ile Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı, İstanbul Mövenpick Golden Horn Hotel’de gerçekleşen 2017 Evos Angels Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni’nde muhteşem bir defileye imza attı. Gerek kullandığı kumaş ve ince işçilikler gerekse modellerin farklılığı ve elbise detayları gerekse mankenlerin müzikle olan bütünlüğü ve koreografisiyle izleyenleri geçmişte izlediğimiz o güzel defilelere götürdü.

 
Ünlü koreograf Asil Çağıl’ın yaptığı defilede Günay Musayeva, Sema Şimşek, Zeliha Çal, Yağmur Ayaz, Açelya Kartal, Gözde Coşkun, Parıl Erdem,Yasemin Yeniay, Sibel Demiralp, Viktoria İdil Taşpınar,, Dilara Önbey, Marina Federenko, Olga İgnatova gibi tanınmış modeller podyuma çıktı. 2017 koleksiyonunun çok beğenildiğini  dile getiren genç modacı, şıklıktan yana olan bu koleksiyonda   rengarenk modellerin uçuş uçuş ipeklerin ince işçiliklerle buluştuğunu belirtti. Gün içinde de giyilebilecek tek parça üst veya altlar kombinleri ile çok özel tasarımların el işçiliğinin ön planda olduğu modelleriyle moda severlerin beğenisini kazandı. Defilenin sonunda podyuma çıkan tasarımcı Aylin Yılmaz izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?