logo

üsküdar evden eve nakliyat sex izle seks izle

Bostancı Escort
20 Aralık 2014

Ünlü Yönetmen Bu Yılın En iddialı Komedi Filmiyle Geliyor.

Ünlü Yönetmen Bu Yılın En iddialı Komedi Filmiyle Geliyor.

 

Ünlü Yönetmen Bu Yılın En iddialı Komedi Filmiyle Geliyor.

“Araf, Cennet, Cehennem 3D, Bana Bir Soygun Yaz, Peri Masalı, Meleklerin Mucizesi ve Seni Seviyorum Adamım” sinema filmlerinden ve “Kanıt” dizisinden tanınan ünlü yönetmen Biray Dalkıran, yeni bir sinema filmi için anlaştı.

Bu yılın en iddialı komedi filmi olacağına inanılan filmin çekimleri Akçakoca da başladı.

Ünlü yönetmen daha önce çektiği “Peri Masalı” filmini memleketi Kıyıköy de, geçtiğimiz aylar da ise iddialı bir şekilde vizyona giren başrollerini Gizem Karaca ve Barış Kılıç’ın paylaştığı “Seni Seviyorum Adamım” sinema filmiyle Kıbrıs Turizmin yüzünü güldürmüştü. “Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” filmiyle de şimdi Akçakoca Turizmini olumlu etkilemek için çalışıyor.

İsmi kadar konusu ve türü de bir çok ilki barındıran ve seyirciye 90 dakika kahkaha tufanı yaşatacak olan “Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu” sinema filmi başrollerinde ise; Atılgan Gümüş, Orçun Kaptan, Serhat Özcan, Tuğçe Sarıkaya, Kubilay Güleçoğlu ve Vahdet Çakar gibi isimler yer alırken, filme konuk olarak Emre Koç, Kemal Erek, Aslı Bankoğlu, Deniz Gönen, Demet Gönen, Asuman Dabak ve Zeynep Dizdar gibi ünlü isimler de eşlik edecek

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?