​iPad Pro’nun yeni tableti satışa çıkıyor

​iPad Pro'nun yeni tableti satışa çıkıyor

İle paylaş:


​iPad Pro'nun yeni tableti  satışa çıkıyor

​iPad Pro’nun yeni tableti satışa çıkıyor

Apple’ın bu sene tanıttığı oldukça büyük bir ekrana sahip olan yeni tableti iPad Pro’nun çıkış tarihi belli oldu.

Apple, eylül ayının başlarında duyurduğu 12.9 inç boyutundaki ekranıyla ilgi çeken yeni tableti iPad Pro’nun çıkış tarihini resmi olarak duyurmadı, sadece tanıtım etkinliğinde kasım ayında satışa çıkacağı hakkında bilgi verilmişti.

Genellikle doğru sonuca ulaştıran bazı kaynaklardan alınan bilgilere göre yeni iPad Pro 11 Kasım’da satışa çıkacak. Cihazın bu tarihte hem online mağazalarında hem de bayilerinde satışa çıkması bekleniyor. Bu çıkış tarihinin Amerika için geçerli olduğunu ve Türkiye’de satışa çıkmasının aralık ayının başını bulabileceğini belirtelim.

Apple, tanıtım sırasında 4 GB RAM ve 12.9 inç boyutunda bir ekrana sahip olan iPad Pro’nun yanında tabletin bir dizüstü bilgisayar gibi kullanılmasına olanak tanıyan bir klavye ve tabletle uyumlu çalışan Apple Pencil’ı da tanıttı. Basıncı algılayabilen kalemin fiyatı 99 dolar, klavyenin fiyatı ise 169 dolar olarak açıklandı.

iPad Pro fiyatı ne kadar? iPad Pro fiyatı?

iPad Pro’nun kendisine gelecek olursak, 32 GB’lık model 799$, 128 GB’lık model 949$ ve 128 GB, SIM kart girişli modelse 1079$’dan satışa çıkacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*