17. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası’nı iyilikler tırı ve şanliklerle kutlanıyor

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ramazan ayında yoksul bir aileyi doyurmak, hasta bir çocuğu iyileştirmek, gözü yaşlı bir anneyi gülümsetebilmek ibadetlerin en güzelidir.

17. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası’nı iyilikler tırı ve şanliklerle kutlanıyor

LÖSEV bu anlayışla İyilikler Tırı ile Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyaç sahibi kanser hastalarına ve ailelerine yardım ulaştırmaya devam ediyor.

LÖSEV İyilikler Tırı, 17. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası’nı kutladığımız bu haftada 1 Haziran Cuma günü saat 14.00’te Caddebostan Sahili’nde Suadiye Oteli’nin karşısında olacak. LÖSEV’e kayıtlı ailelere gıda ve temel ihtiyaç malzemeleri dağıtacak.

 

  1. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası’nı kutlamak için de “Hayatımız Çocuklarımız” felsefesiyle kardeş okullarımızın hazırladığı birbirinden renkli, eğlenceli dans ve müzik gösterilerini sahneleyecek.

Birleşmiş Milletler Ekonomik ve Sosyal Konseyi’nde Danışman Statüsü’ne sahip bir STK olarak lösemisiz-kansersiz, çocukların sağlıklı ve mutlu olduğu bir dünya düşledik; ayrı diller konuşan ama aynı kaderi paylaşan lösemili çocuklarımıza, onları bir araya getirmek için “Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası’nı” armağan ettik. Tüm Türkiye’de şenliklerle bu haftayı kutluyoruz.

Dostluğun, kardeşliğin, dayanışmanın en güzel örneğinin yaşanacağı bu etkinlikte siz değerli gönül dostlarımızla bir arada olmayı arzu ediyoruz. Gelin hep birlikte çocuklarımızın bu anlamlı gününe tanık olalım, lösemi-kanserle mücadele eden çocuklarımıza yalnız olmadıklarını hissettirelim.

TARİH: 1 HAZİRAN 2018

SAAT: 14:00

YER: CADDEBOSTAN SAHİLİ SUADİYE OTELİ KARŞISI- KADIKÖY

LÖSEV

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz