2015 Adalar Milletvekili kesin sonuçları

Adalar seçim sonuçları canlı

İle paylaş:


Adalar seçim sonuçları canlı

2015 Adalar Milletvekili kesin sonuçları

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararına göre, doğudaki 32 ilde 07.00’de  başlayan oy verme işlemi 16.00’da sona ermişti.

Diğer illerde saat 08.00’de başlayan oy verme işlemi ise 17.00  itibarıyla tamamlandı.Seçmenler, Türkiye genelinde kurulan 175 bin 6 sandıkta oylarını  kullandı. Süre sona erdiği halde sandık başında oylarını kullanmak üzere  bekleyen seçmenler varsa sandık kurulu başkanı bu kişileri saydıktan sonra  sırayla oylarını kullanmalarına izin verecek. 

 

Mahalle Mahalle Adalar sonuçları

Ashampoo_Snap_2015.10.31_19h43m02s_001_

 

Partilerin 7 Haziran 2015 sonuçları ile 1 Kasım 2015 sonuçlarının karşılaştırılması

 

Ashampoo_Snap_2015.10.31_20h59m07s_001_

 

1 Kasım 2015 seçim toplu sonuçlar

 

Açılan sandık oranı:  %100

Açılan Sandık Sayısı:  37

Geçerli Oy Sayısı: 9.954

Katılım Oranı:  %84

 

4708 %47.2
2685 %26.9
1707 %17.1
658 %6.61
51 %0.51
25 %0.25
21 %0.21
21 %0.21
18 %0.18
16 %0.16
15 %0.15
11 %0.11
7 %0.07
7 %0.07
4 %0.04

 

7 Haziran Adalar toplu seçim sonuçları için TIKLAYIN

3 yorum

 1. Genel seçim sonuçlarına en fazla Aytaç sevinmiş. Niyekine derseniz Adalardaki oy oranını 7 haziran seçimlerine göre 5 puan arttırmış adalarda.Bu sonuçla 3 sene sonra kesin yine beni belediye başkanı olarak gösterir demiş sağındakilere solundakilere. İsterse göstermesin genel başkanlığa adaylığımı koyarım vallahide demiş. Haa bilmiyorum kafayı çekmişmi ama böyle demiş diyolar vallahi

 2. Bırakın bu işleri. Sizin çapınız seviyeni bukadar işte CHP liler olarak. Biz adalarda da size fark atarızda bizim Ak parti ilçe başkanımızdan tutun meclis üyelerine kadar yetersizler kardeşim. Muhalefetmi yapyorlar. Hepsi alışveriş derdinde. Sayın Davutoğlu Ak partili meclis üyelerinin burada Aytaç’ın istepne lastiği gibi olduğunu fark etse hepsinin Ak partiden kaydını bile sildirir. Reis kaç yıldır adlar da adalar diyorda başka bir şey demiyor burada bizim meclis üyeleri maşallah ne bütçe için nede kesin hesap için hiçbir girişimde bile bulunmadan söz de şerh koyup red verdiler. Ulan red versen de meclisten geçiyor. Sizin işiniz red mi vermek yoksa iptal edilmesini mi sağlamak. Aytaç red verin de iptal ettirecek işlemde bulunmayın dedi sizde ona uydunuz. Adalar çoktan bizim olurdu ama siyaseten Ak Partinin adaları almasının önüne sizler geçiyorsunuz. Alınan sonuca bakın birde adalardaki ak partinin aldığı oya bakın. Başka bir yerde böyle aleyhimize sonuç varmı. Yokkkkkkk. O vakit utanmadan birde Devlet Bahçeli istifa etsin demeyin. Tüm adalar Ak parti İlçe teşkilatı yöneticileri ve hatta meclis üyeleri istifa etmelidir. Onurunuz,gururunuz varsa hemen istifa edin.biz hakiki Ak partilileri kullanmayın bari

 3. ADLARA GELMİŞ GEÇMİŞ EN DEHŞETLİ BAŞKANINA İTHAFEN!!!!
  Duydum ki unutmuşsun Adalarda yaşayanların balık sevdiğini , Duydum ki unutmuşsun Adalıların fosforla beslendiğini, Duydum ki unutmuşsun Fosforun beyni güçlendirdiğini,Duydum ki unutmuşsun Adalilarin kültür seviyesini,Duydumki unutmuşsun Adalılardaki berberin bile her ankimlerle temasta olduğunu, Türkiyemizin cenneti,prens adalarında Ceolarla muhattap olan berberin bile seviyesini,Duydum ki unutmuşsun berberin bile ense traşını yaparken bile ülke ekonomisini borsa simsarları ile çekiştirdiğini, Adalarda yaşayanların komşusu bile işte böyle kişiler be başgancazım. Adalar kimlerle yaşayanların dirsek temasındaki kişiler böyle ise kararları da öyle partiye falan bakmadan, fanatiklik yapmadan,kime ne ders,mesaj vermek isterse işte oylarının rengi de öyle olmakta olduğunuda duydumki unutmuşssun. Duydumki seçimi kazanmak için ne dönme dolaplar yaptığını,Duydumki seçimlerdeki %4,4 CHP’nin oy artışını kendine bağlarmişsın,Duydumki işte chp ‚nin tek oy artışının Adalar olmasına neden olarak kendinin üstün meziyetli kişiliğinin olduğunu söylemektesin içki sofralarında,Duydumki horozda meşhur mütahit karenle kağıt oynarken işte benya ben buyum diye böbürlendiğini, Adalar işte o vakit sana 5-10 kelam laf edemde aklın başına gelsin kulağınada küpe olsun. Olursa tabi.
  – Halkın Güveni Göz Yaşı Gibidir ! Sen böyle bakan yardımcın Mahmut öyle olduktan sonra fodforla beslenen gözleri çakmak çakmak bakan Adalıların Gözünden Düştünmü Bir Daha Asla Geri Gelmez ! İşte o adalılar genel seçimlerde CHP’yi desteklemeselerde tepki oylarını CHP’ye verirler. Ama yerel seçimlerde Başkanının villasının ruhsata aykırı kaçak kısmları,Başkan yardımcısının illegal pozisyondaki villasını o çakmak gözler görür bu seferde tepki olarak Fanatik CHP liler bile gider başka partiye oy veriri bilesin….
  Çalışanlarını iyi tanı başkan, her çalışanını fena bilip kötüleme bir diğerine, her çalışanına da önce kötü sonrada iyi deme. Belediye böyle yönetilmez çalışanları birbirine düşman etmekle başkan. Unutma sen adalıların oyları ile seçildin ama adalı mermurları en başta kızağa çekiyorsun. Yanliş yapıyorsun başkan. Git adaylığını o memurları nerden getiriyorsan oranın belediye başkanlığına adaylığını koy o zaman . Fatihte seni çaycılığa bile seçmezler ama bilesin.
  – Hayat bu , bir bakarsın herşey bir anda başkanlığında son bulur .. Hayat bu , son dediğin an herşey yeniden can bulur … Kim bilir ! Bu sözü kendine bir özdeştirsen belki uyanacaksın daldığın bu kış ukusundan başkan.
  Kötülük yaptın mı kork, çünkü o bir tohumdur. Allah’u teala yeşertir karşına çıkartır…Senin karşında sabahtan akşama yeşermiş bir orman olmuş sen nerden çıktı karşıma bu orman yoktu sabhleyin burdan diye bile düşünmezmisin başkan.
  “Bugün dost olduğunla” Yarın düşman olabileceğini unutmadan horozda pişpirik oynamaya devam et başkan. Dikkat et pişpirik partnerlerin yarın aleyhinde konuşmaya başlamasınlar başkan. Bizim kulağımıza gelenler yamuk yaptığında kestanene çizik atacaklarını söylediklerini duymaktayız..Bir darbede onlardan yeme başkan. Htta okadar ileri gitmektedirlerki horozdaki pişpirikçi dostların kelek yaparsan seni gıdaklatacaklarını söylemekte sakınca görmezler. Haberin ola başkan.
  Gönül al, Dost al, Yoldaş al, ama Beddua alma…Sakın kendini bukelemun arkadaşlardan diyecemde nerde sen hala devam edersin pişpiriğe…..
  Alma Adalıların Ahını. Vallahi Talan Ederler Bostanını, Bağını. Bilemezsin Ne Solunu Ne Sağını. Eritiverirler Bitmez Dediğin O Dağını..Bir bakarsın gidivermiş martı sokaktaki villan savcılığa tekrar,martıda olsan kargada kaçamazsın bu defa adaletin pençesinden…..
  Bir Başkanı Hep AFFEDERSEN, Onu YÜZSÜZ Yaparsın diyorlar!!! O Yüzden Affetme ki, ADAM Olma Yolunda ADIM Atsın…!!! Bugüne kadar yaptıklarını affettik seni bu hale bizler getirdik bizler . Şansın ülkenin şu anki durumuydu. İster istemez görmezden geldik yediğiniz naneleri. Verdik oylarımızı sana kerhen . Ama uyandık erkenden. Artık kredin tükendi .Senin adım değil koşman lazım haberin olsun. Koş başkan koş.
  Gül Anlamadı Gitti, Dikenin Kendini Koruduğunu.. Diken Anlamadı Gitti, Gül Sayesinde El Üstünde Tutulduğunu…!!! Sende adalıların seni buraya getirdiğini anlayamadan yolcu olacan gibi gözüküyor başkan.
  İnsanı Ateş Değil, Kendi Gafleti Yakar. Herkeste Kusur Görür, Kendine Kör Bakar. Bil Ki; Neye Nasıl Bakarsan, O Sana Öyle Bakar. Adalılarda sana senin baktığın gibi sana bakacaktır Hemde hiç acımadan. Senki makamından dolayı sana hürmet edenlere bunlar köpeklik yapıyor diyensin. Senki nankörlükteen yakınındakine açık ara fark atansın. Hiç merak etmeki karşılığını göreceksin.
  Söylediğin Sözler Bir Kantar! Gün Gelir Seni De Tartar, Doğruyu Söylersen Şerefin Artar, Yalan Söylersen Ocağın Batar…. Bana kalırsa villanın başını yakması yakındır başkan.

  Herkesin bir derdi var; Her derdin bir acısı.. Acılarım katlanılmaz değil ama , bir de tuz basanı var. Mevlâna Celâleddin-i Rûmi

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*