2015 ödül yılım oldu

2015 ödül yılım oldu

İle paylaş:


2015 ödül yılım oldu

2015 ÖDÜL YILIM OLDU.

BİR ÖDÜL DAHA ALDIM.

Ödüller ve imza günleri

Yazarların alkışlarıdır.

ALTIN HAŞHAŞ ÖDÜLLERİ

DOSTLUK VA BARIŞ GECESİNDE

ÖDÜL ALDIM.

Altın Haşhaş Ödül Tertip Komitesi Başkanı İlyas Kaan Taytak’in daveti üzerine Afyonkarahisar’a gittim.

Afyonkarahisar’ın Marka Kent olması için yapılan çalışmalar arasında, Afyonkarahisar Genç Atılımcılar Derneği (AGAD), ev sahipliğini yaptığı ödül gecesine katıldım.

Bu gecenin özel bir adı vardı.

DOSTLUK VE BARIŞ GECESİ

Daha ne olsun? Dedim.

Gerçekten Dostluk ve Barış varsa birçok meselede halledilmiş demektir.

Genç bir işadamı olan, İlyas Kaan Taytek, birçok çalışmalar yapan, Afyonkarahisar’lı olmaktan gurur duyan, memleketini çok seven bunun içinde olağan üstü gayret sarf eden bir genç adam.

Bu organizasyon için o ve ekibi ciddi olarak çalışmışlar.

Çok iyi organize edilen gecede, dallarında başarılı olmuş, birçok ismin yanı sıra bende vardım, ödüllerimizi aldık.

Güzel bir geceydi.

Belki adının sihri, belki organizasyonda aksaklığın olmaması gelenlerin bizzat İlyas Kaan Taytek tarafından ağırlanmaları sayesinde herkes mutluydu, gülümsüyorlardı.

Buda adına yakışır yeni dostlukların olmasını sağladı.

Ben kendi adıma güzel insanlar tanıdım ve birçok yeni arkadaşım ve dostum oldu.

TOPKAPI ŞİFRESİ ve DESTEK YAYINLARI bana uğur getirdi.

Bu yıl ödüllerle dolu oldu yılım.

Nisan ayında kadar dört ödül aldım. Birçok yerde de ödül almam için aday gösterilmişim. Ne mutlu bana.

Yazarların alkışlarıdır ödüller ve imza günleri.

Elbette isteğim, güzel yurdumuzun her yerinde imza günlerinde olmak, okurlarımla birebir konuşmak, söyleşi yapmak ve Topkapı Şifresi’ni imzalamak.

Herkese güzellikler diliyorum.

Nazan Şara Şatana

Nazan Şara Şatana hakkında 219 makale
Nazan Şara Şatana:Türk yazar Eğitim hayatından sonra Günaydın Gazetesi’nde gazeteci olarak iş hayatına başlayan Şatana,Adliye,Meclis,TRT,Magazin,Adliye,Merhaba ve Haftanın Sesi gazetelerinde ve bir çok ajansta muhabir olarak görev yaptı.1989 yılında Turizm sektörüne geçti.1989-1990 yıllarında “Ayışı tesislerinde (Kemer,Antalya)müdür yardımcısı ve kontrol amirliği görevinde bulundu.1990-1991 yıllarında “Bela Kara Elmas Hotel’de(“Side”Antalya)Genel Müdür yardımcılığı yaptı.1991-2001 yıllarında “Majesty Hotels & Resorts Clup Tuana Park’da”(Fethiye) Odalar Bölümü Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısı olarak 9 yıl görevini sürdürdü.2002-2006 yılları arasında ise “Majesty Hotels & Resorts Kemer Beach Hotel’de”(Göynük/Kemer) Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. 2007 yılında “Nisos Hotel Varuna”(“Belek”/Antalya) Genel Müdür olarak görev yaptı.2008 yılında “Bilem Higt Class Hotel’in (Antalya) Genel Müdürlüğünü yaptı.Ürgüp-Bodrum-Marmaris’de otel açılışlarında görevli olarak bulundu.Almanya’da sık ve uzun süreler bulundu.”Adriyatik”ve “Cote d’Azur”sahil otellerinde,Avrupa’nın bir çok ülkesinde ve Amerika’da otel ve araştırma gezilerinde bulundu.Dünya’nın bir çok ülkesinde,turizm-tarih mitoloji kitapları için araştırmalar yaptı.Turizm Bakanlığı Yöneticilerinin Yöneticisi seminer (toplu çalışma)sertifika belgesi aldı.TGRT’de yayınlanan Evlat TV Filmi ve yine bir çok kanalda yayınlanmış kısa TV filmleri yaptı. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok gazetede köşe yazarlığı,haber,ropörtaj dallarında çalışmalarını sürdürmekte.Bir çok internet sitesinde köşe yazılarını yazmaya devam etmektedir.Yazarlığının yanında şiir de yazmakta olup 1000 nin üzerinde eseri vardır.Ayrıca profesyonel olarak yağlı boya resim çalışmaları da mevcut olup birçok turizm hizmeti veren firmaların duvarlarında eserleri yer almaktadır. 2013 Avrupa kalite yılın yazarı ödülünü aldı. KİTAPLARI: Asar Şamil ve Rus Terzi(2006) Havada Kekik Kokusu Vardı(2007) Otek I,Uzun Bir Gece(2007) Şarkın Modern Gelini Şehribahar(2008) Zeus’un Aşkları(2009) Hekim Ali Süavi Efendi(2009) Herkül-Herakles’in kadınları Otel II,Kapadokya-Beyaz Atlar Ülkesi(2009) Belkıs-Yağmur Şimdi Yağacak(2011) Esir Türk Kızları-Osmanlı Perisi(2011)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*