21 yıl önce öldürülen efsane rapçi Tupac Amaru Shakur yaşıyor mu?

21 yıl önce öldürülen efsane rapçi Tupac Amaru Shakur yaşıyor mu?

İle paylaş:


21 yıl önce 1996 yılında 4 el ateş edilerek öldürülen ve Türkiye’de de milyonlarca hayranı olan Tupac Amaru Shakur’un yakın arkadaşının oğlu, ünlü rapçinin yaşadığını iddia etti.

21 yıl önce öldürülen efsane rapçi Tupac Amaru Shakur yaşıyor mu?Yeşilçam’ın ünlü ismi Ahu Tuğba’nın Amerika’da yaşan kızı OnurAkayMedya yazarı Anjelik Calvin, ABD’nin magazin gündemini yazdı.

İşte o yazı:

“ABD’li efsane rapçi Tupac Amaru Shakur’un yakın arkadaşının oğlu, ABD’nin magazin gündemine damga vurdu.

TUPAC YAŞIYOR MU?

Death Row Records şirketinin kurucusu ABD’li efsane rapçi Tupac Amaru Shakur’un yakın arkadaşı, yine Death Row’un kurucularından olan ve 136 yıl hapis cezası ile yargılanan Suge Knight’ın oğlu Suge J. Knight, 21 yıl önce 1996 yılında 4 el ateş edilerek öldürülen Tupac Amaru Shakur’un yaşadığını iddia etti.

Katıldığı bir radyo programında yaptığı açıklamalar Amerika basınında manşetlere çıktı. Suge Knight’ın oğlu Suge J. Knight canlı yayında, “Babam 136 yıl ile yargılanıyor ve sizlerle doğruları konuşmak için buradayım. Tupac Amaru Shakur yaşıyor ve 1998 yılında benimle fotoğrafı var, onu seviyorum.” dedi. Kısa sürede Amerika’da en çok konuşulan konular arasına giren bu açıklama ve Instagram’da yaptığı paylaşımlarla Tupac Amaru Shakur’un milyonlarca hayranın ilgisini çeken Suge J. Knight, Instagram’da 20 bin kişi tarafından takip edilirken, bir anda takipçi sayısı 200 bine ulaştı.

Efsane rapçi Tupac Amaru Shakur ile 1998 yılında çekilmiş fotoğrafını yayınlayan Suge J. Knight, aynı zamanda Beyonce ve Tupac’ın yakında zamanda bir araya geldiğini de iddia etti. Sosyal medya kullanıcıları ise fotoğraflarda Tupac’ın, öldüğünden daha yaşlı göründüğünü yazdılar.

TUPAC NASIL ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ?

Günümüze kadar tam 9 milyon albüm satan ve yüzlerce şarkı kaydeden Tupac’in şarkıları, çoğu öldükten sonra çıkan albümlerinde kullanıldı.

7 Eylül 1996 tarihinde Tupac, Mike Tyson ile Bruce Seldon arasındaki boks maçını izlemeye gitmişti. Maçın ardından çıkan olaylarda Orlando Anderson feci şekilde dövüldü. Olayın ardından Tupac ve Suge Knight, eğlenmek için Club 622 adlı bir kulübe gitmek üzere yola çıktı. Saat 23:15’te kırmızı ışıkta durduklarında yaklaşan beyaz bir Cadillac’tan ateş açıldı ve Tupac’e 4 mermi isabet etti. Hemen hastaneye kaldırılan Tupac, çok sayıda ameliyat geçirdi. İç kanamayı durdurabilmek için doktorlar son çare olarak sağ akciğerini aldılar ve ünlü rapçi yaşam destek ünitesine bağlandı. 6 gün süren mücadeleden sonra Tupac’ın vücudu pes etti ve 13 Eylül 1996 tarihinde saat 16:03’de hayatını kaybetti.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*