2,5 milyon doları alıp kayıplara karıştı

Erdoğan'ın 3 yılda 1 milyon TL artan serveti ortada kaldı.,Dolar rekor kırmaya devam ediyor,Dolar, 2,0097 ile tarihi zirveyi gördü,Dolardan yeni rekor!,Dolar alarmı,Türkiye'de doların değeri rekor seviyeye ulaştı,2,5 milyon doları alıp kayıplara karıştı
Share

2,5 milyon doları alıp kayıplara karıştı

 

Güvenlik görevlisi 2,5 milyon doları alıp kayıplara karıştı


Atatürk Havalimanı’nda özel bir şirkete ait paraları uçaktan alan özel güvenlik görevlisi 2,5 milyon dolar ve 3,5 milyon Suriye riyalini alarak kayıplara karıştı.

Alınan bilgiye göre, para transfer şirketi 20 çuval parayı Adana’da uçağa yükledi. Uçak normal şekilde Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı. Paralar İstanbul’da şirketin merkezine götürülmesinin ardından Frankfurt’a nakledilecekti.

‘LAVABOYA GİDECEĞİM’ DEDİ, PARALARI ÇALDI

Daha önce yüzlerce kez para nakleden güvenlik görevlileri her zaman yaptıkları gibi paraları uçaktan aprondaki araca yükledi. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra görevliler lavaboya gitti. Görevlilerden birisi lavabodan hemen çıkarak araca bindi. Aracı kargo çıkış kapısına hızla süren güvenlik görevlisi burada bagaj aracına 4 çuvalı yükledi. Şahıs, içerisinde 2,5 milyon dolar ve 3,5 milyon riyal bulunan çuvalları güvenlik noktasından geçirdi. Paraları kargo şirketine ait araca yüklemesi gerekirken kendisini bekleyen başka bir araca yükleyerek kayıplara karıştı.

Paraları çalarak kayıplara karışan şahsın Irak’tan bir arkadaşına mesaj atarak ailesini sorduğu öğrenildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*