30 Ağustos Zafer Bayramı Eyüpsultan’da Törenlerle Kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı Eyüpsultan'da Törenlerle Kutlandı

İle paylaş:


30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. Yıl dönümü Eyüpsultan’da düzenlenen törenlerle kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı Eyüpsultan'da Törenlerle KutlandıEyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. yıl dönümünü kapsamında düzenlenen törenlere katıldı.

İlk olarak Kaymakamlık binası önünde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması ile başlayan kutlama programı, daha sonra saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sürdü.

Daha sonra makamında tebrikleri kabul eden Kaymakam Abdullah Dölek, kutlamalara katılarak, tebrikata gelen tüm kişi ve kurum yetkililerine teşekkür etti.

Kutlamalar dolayısıyla ilçede bulunan şehitliğe de geçen Kaymakam Dölek, burada şehit kabirlerini tek tek ziyaret edip, karanfil bırakıp, dualar etti.

Şehitlikte, şehit aileleriyle de yakından ilgilenerek, hatırlarını soran Kaymakam Dölek, Devletin ve vatanın bekası, milletin huzur ve refahı uğruna hiç düşünmeden canlarını feda ederek şehit olan kahramanlara, Devlet ve millet olarak, minnet borçlu olduklarını söyledi.

Kaymakam Abdullah Dölek’in yanı sıra kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de katıldığı törenler daha sonra son buldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*