5. Sezonun masum yüzü

5. Sezonun masum yüzü

İle paylaş:


Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen günlük dizi filmi Elif, yeni yüzleri oyuncuk dünyasına kazandırarak da dikkat çekiyor.

5. Sezonun masum yüzüYeni sezon için yaklaşık 400 aday arasından güzelliği ve oyunculuk kabiliyetiyle sıyrılan Ece Baliç, Elif isimli dizinin 5. sezondaki masum yüzü oldu. Ekranların yaşayan günlük yapımı Elif sosyal statüsü yüksek kesim ve mahalle hayatını ekranlara taşırken senaristlerin gerçekçi yaklaşımı da izleyicide inandırıcılığı üst düzeyde tutuyor.

Elif dizisinin yeni star adayı Ece BaliçEric Morris tekniği ile kamera önü oyunculuk eğitimini Tunay Gözden’den aldı. Oyunculukta hedeflerinin büyük olduğunu ifade eden Ece Baliç “Bu mesleğe başkoymuş olan birinin kendini sürekli geliştirmesi,vizyonunu geniş tutması gerektiğini düşünüyorum .Sürekli okumalı , sürekli izlemeli sürekli çaba göstermeli” diyerek başarı için çizdiği yolu özetledi.

Aslı karakteriyle 5. sezonunda Elif isimli günlük diziye dahil olan Ece Baliç “Aslı karakteri, çok iyi çok yardımsever kalbinde kötülük olmayan bir karakter , iyiliği anlatan iyiliği öğütleyen sevgi dolu biri olduğu için benzer yönlerimizde var” ifadesinde bulunurken rolüne hazırlanışını da şöyle anlattı“Oynayacağım karakter bir öğretmen. Bu yüzden kendi öğretmenlerimle konuştum . Öğrencilerine yaklaşımlarını anlamaya çalıştım . Bu da karaktere yoğunlaşmam da yardımcı oldu . Ama ilerleyen bölümlerde karakterin daha da oturacağını ve sevileceğini düşünüyorum” dedi. Daha yolun çok başında bir oyuncu olduğunu ve sevilen , örnek alınan ve sonraki nesillere güzel izler bırakacak bir oyuncu olmak istediğini de sözlerine ekleyen Ece Baliç, 5. Sezonda Elif dizisinin izleyicisine sunacağı güzel sürprizlerden biri olacak”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*