62 yaşındaki TRT sunucusundan bikini şov!

62 yaşındaki TRT sunucusundan bikini şov!
Share

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, tek kanallı TRT döneminin ünlü sunucularından Müge Oruçkaptan’ın bikinili fotoğraflarını paylaştı.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, TRT döneminin ünlü sunucularından yakın dostu Müge Oruçkaptan’la tatile çıktı ve 62 yaşındaki Oruçkaptan’ın bikinili fotoğraflarını çeken Akay, “83 kilo Müge gitmiş ve TRT’den tanıdığınız 80’li yıllardaki Müge Oruçkaptan geri dönmüş. Canım dostum Müge’cim 83 kilodan 57 kiloya düştü. Bende tam 25 kilo veren Müge’nin bu değişimini sizlere göstermek için, kendisinin bikinili fotoğraflarını çektim ve yayınlıyorum.” ifadelerini kullandı.

Müge Oruçkaptan, 2016 yılında 83 kilo olduğu dönemde şekeri 535’e yükselerek hastaneye kaldırılmış ve komadan dönmüştü. 2017 yılının Haziran ayında ise, 4,5 saat süren şeker ameliyatı olan Oruçkaptan’ın, midesinden bir bölümü alarak bağırsaklarını bağlamışlardı. Daha sonra safra kesesi ameliyatı da olan usta sunucu, 35 kilo vererek 47 kiloya düşünce ve bağırsaklarında yapışma sorunu olunca, acil kilo alması gerektiği için 3. ameliyatını olmuş ve bağırsakları serbest bırakılmıştı. Şimdi ise 57 kilo olan Oruçkaptan, zorlu bir süreç sonrası sağlığına kavuştu ve şeker hastalığından kurtuldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*