92 yaşındaki İlham Gencer’in son hali şaşırttı!

92 yaşındaki İlham Gencer’in son hali şaşırttı!
Share

Ses sanatçısı Onur Akay, 92 yaşındaki efsane caz piyanisti İlham Gencer’i yoldan çevirip masasına davet etti ve elini öperek bayramını kutladı.

Duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ olarak ünlenen ses sanatçısı Onur Akay, Kuruçeşme’de bulunan bir restaurantta dostları ile Ramazan Bayramı’nı kutladı.

O sırada mekanın önünde bulunan caddenin karşı kaldırımından yalnız ve yürüyerek geçen, Türkiye’nin ilk piyanist şantörlerinden 92 yaşındaki efsane sanatçı İlham Gencer’i görünce masadan fırlayarak yanına giden Akay, usta sanatçının elini öptü ve bayramını kutladı.

Onur Akay, daha sonra ise İlham Gencer’i masasına davet etti ve daveti kabul eden Gencer, genç sanatçının ve dostlarının bulunduğu masaya oturdu. Usta sanatçı anılarını anlatırken, Akay da masada sazsız bir şekilde Türk sanat müziği şarkıları söyledi. Sosyal medyada paylaşım yapan Akay, “Kim 92 yaşında der? Efsane sanatçımız İlham Gencer evine yürüyerek gidiyordu… Maşallah usta sanatçımıza… Allah sağlıklı ve uzun ömürler versin.” notunu düştü. Gencer’in hayranları ise hala dinç, hala genç yorumunda bulunarak usta sanatçının son haline şaşırdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*