Adalar Ak Parti’de yeni dönem

Adalar Ak Parti'de yeni dönem

Adalar Ak Parti’de yeni dönem

 

Adalar Ak Parti’de  İsmail Hakkı Durmuş dönemi başladı.Büyükada Anadolu Kulübü’nde 22.11.2014  günü yapılan olağan Ak Parti Adalar İlçe Kongresinde tek aday olarak seçimlere giren İsmail Durmuş,Ak Parti Adalar İlçe Başkanı oldu.

 

 Ak Parti Adalar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Durmuş;

 

1952 yılından beri Büyükada’da yaşamakta olan bir ailenin üyesi,geçimini sağlamak amacıyla Büyükada’ya göç eden dedesi Ziya Durmuş,adaya yerleşmiş ve iş kurmuş. Ailesi bu süre zarfında çiçekçilik, lokanta, kahvehane, büfe ve fırın işletmeciliği yaparak geçimini sağlamış.Çiçekçilik dışındaki diğer aile işleri halen Büyükada’da sürdürmekte. 4 çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu olan Durmuş. 30 Ekim 1975 doğumlu, evli ve Ada isimli 1 kız çocuk babası.

 

İlk, Orta ve Lise eğitiminin tamamını Büyükada’da , üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü tamamlamıştır.

Aydın Üniversitesi Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim Yüksek Lisansı ,Marka Şehirler Akademisi (Bitirme Tezi : Belediye Gelirlerinin Arttırılması-Vaka Çalışması : Adalar Belediyesi)  ve İTÜ Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisansı(Bitirme Tezi : Bina ve Tesis Yönetimi) eğitimini sürdürdü.

 

Özel şirketlerde çeşitli görevlerde bulunan Durmuş,son olarak Tekofaks A.Ş (Panasonic Türkiye Distribütörü)  Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yapmış, sonrasında ise Tekofaks Teknoloji A.Ş ve TEKEN İletişim ve Enerji A.Ş’nin Yönetim Kurulu görevlerini sürdürdü.

Ayrıca Gıda Perakendeciliği , Bina Yönetimi ve Turizm konularında faaliyet gösteren Şirketler Grubu’nun kurucusudur.Sivil Toplum kuruluşlarında da görevlerde bulunan Durmuş,ileri düzeyde İngilizce ve başlangıç düzeyinde Almanca biliyor.

YÖNETİM KURULU TAM LİSTESİ:

IMG_0256

14 YORUMLAR

  1. Hayırlı olsun. İsmail Durmuş kardeşimiz Adalar’da siyasetin kalite çıtasını yükseltecektir.Rakibimiz ne kadar kaliteli olursa bizim de siyaset yapma anlayışımıza kalite gelecektir.

    • TEBRİK EDİYORUM İSMAİL .SEZAİ TOLGANIN CHP DÜŞÜNSÜN TEZİNE KATILMIYORUM.COŞKUNU SEVİN SEVMEYİN AKP YE ADALARDA BÜYÜK OY KAZANDIRMIŞTIR.COŞKUNUN DESTEKLEDİGİ BİR ADAY OLSAYDI HELE HELE BU MUSTAFA ŞAHAN OLSAYDI AKP ADALARDA OYUNU KORURDU.ARTIK ADALARDA CHP BAYRAĞINI KİMSE İNDİREMEZ.YETERKİ BİZİMKİLER HATA YAPMASINLAR.ASLINDA BUNDAN SONRA AKP DÜŞÜNSÜN COŞKUN KANALINDAN KAYBOLAN O OYLARI NASIL TELAFİ EDECEKLER.BANA GÖRE İSMAİLE ÇOK İŞ DÜŞÜYOR.AKP ADALARDA COŞKUNU ÇOK ARAYACAKTIR .MORALİNİ BOZMAYAYIM İSMAİL YİNEDE BAŞARILAR DİLİYORUM.

  2. Adaya Cumhurbaskanimizin istiharat konutu ne zaman yapilacak? Bu konuda bir cevap bekliyoruz. Trotsky’nin kaldigi konak restore edilip bu amac icin kullanilsin.

  3. BU DAHA BAŞLANGIÇ ASIL ŞİMDİ ÇALIŞMA ZAMANI BUR DA AKP CHP ÖNEMLİ DEĞİL ADAMIZIN YETİŞTİRDİĞİ HER TÜRLÜ SAYGIYI HAK EDEN VE BİZLERE HER ANLAMDA ÖRNEK OLAN İSMAİL ABİMİZE VE ADAMIZA HAYIRLI OLSUN..

  4. Bu faytoncu sorunu ne zaman cozulecek? Bos laflara karnimiz artik tok. Ayyaslardan ve at pisligi kokusundan sokaklarda yuruyemez haldeyiz. Muteddeyyin baskan ilk once bu meseleyi cozsun

  5. Saygideger uyemiz İsmail Durmusu tebrik ederiz. Kendisinin icraatlarini bekliyoruz, insallah yaptiklariyla rakiplerine “daha kirk firin ekmek yememiz lazim” dedirtir. Saygilarimla.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz