Adalar Belediye Başkan yardımcıları gece mesaisinde

Share

Adalar Belediyesi Başkan Yardımcısı M. Dündar Tıraş ile Teknik Başkan Yardımcısı Resul Can’ın gece mesaileri dikkat çekiyor.

Büyükada’da gece Saat Meydanı’nda yapılan yol yıkama çalışmaları ve çiçek düzenlemelerine bizzat katılıp denetleyen başkan yardımcısı M.Dündar Tıraş’ın elinde hortumla yerleri sulaması dikkat çekti.

Çınar Caddesi’ndeki temizlik uygulamalarını da Resul Can’la birlikte denetleyen Dündar Tıraş uygulamaların adalıların rahatlığı için gece gündüz devam edeceğini söylediği gelen bilgiler arasında.

2 yorum

  1. Adalara sonunda çalışkan başkan yardımcıları geldi.Dündar Traş ve Resül Can ı gece mesaisinde denetim ve çalışma içinde gördükçe mutlu oluyoruz.T.C nin böyle değerli vatandaşlara ihtiyacı var.Bu çalışmalar vatandaşa devletin varlığını hatırlatıyor.Buradan İlçe başkanı Ercan Akpolata,Başkan yardımcıları Dündar Traş ve Resül Cana teşekkür ederiz. Çalışmalarının devamını bekliyoruz.Takipteyiz vesselam.

  2. Başkanınız da çalışıyor.Başkan Erdem Gül ün hakkını yemeyelim lütfen.Başkan Engin Çelik in meyhanesinde ve diğer restaurantlarda halk sağlığı açısından vatandaş magdur olmasın diye sahte alkol var mı yokmu diye denetim yapıyor .Başkan kendini vatandaşın sağlığına kurban ediyor .Başkanım az iç çok yaşa.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*