Adalar Belediye Başkanlığı seçimlerini kim kazanır?

Adalar Belediye Başkanlığı seçimlerini kim kazanır?
Share

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Adalar Belediye Başkanlığını hangi adayın kazanacağını düşünüyorsanız anketimize katılarak oyunuzu kazanmasını istediğiniz başkan adayına kullanabilirsiniz.

ANKETE KATILMA ŞARTLARI

Anketimize katılmak için öncelikle adagazetesi.com.tr sitemize gerçek İsim/Soyisminizle kayıt olup Adalar İlçesi seçmen kütüklerinde kaydınız olması ve oyunuzu Adalar İlçesinde kullanıyor olmanız gerekmektedir. Sosyal Medya hesaplarınızla da kayıt olup giriş yapabilirsiniz.

Siteye kayıt olmak ücretsizdir. Sitenin üstünde kayıt ol sekmesini tıklayarak kaydınızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt olan okurlarımızın Adalar seçmen listesinde olup olmadığı kontrol edildikten sonra kaydı onaylanacaktır. Kayıtlı üyelerimiz daha önce kaydı onaylandığı için oylarını kullanabilirler

Doğru oranları bulabilmemiz için aldığımız bu önlemler dolayı okurlarımızdan özür dileriz. Alınan bu önlemler sadece bu anket için geçerlidir. İsimler alfabetik sıraya göre listelenmiştir.

KAYIT OLMA / OY KULLANMA SÜRECİ

  1. Öncelikle Adalar İlçesi seçmen listelerinde kaydınızın olması gerekmektedir
  2. Gerçek isim ve soy isminizle kayıt olmanız gerekmektedir. İsim ve soy ismini belirtmeyen okurlarımızın kaydı onaylanmayacaktır. Sosyal Medya hesaplarınızla da kayıt olup giriş yapabilirsiniz. İsminiz ve soy isminiz hiçbir şekilde görünmeyecek ve paylaşılmayacaktır.
  3. Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra isim ve soy isimleriniz tarafımızdan seçmen listelerinden kontrol edilip teyit edildikten sonra kayıt işleminiz onaylanacaktır.
  4. Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra epostanıza gelen şifre ile oyunuzu kullanabileceğiniz linki tıklayarak oyunuzu kullanabilirsiniz. Bundan dolayı gerçek epostanızı yazmanız gerekmektedir.
  5. Sahte isimler, epostalar veya sadece kullanıcı adıyla yapılmaya çalışılan kayıtlar ret edilecek ve tarafınıza eposta ile bildirilecektir.
  6. Bir oy kullanma hakkınız vardır

[totalpoll id=”120612″]

3 yorum

  1. illa ki adalı olsun dedik o sebepten demokratık sol partıde birleştik.Ayrıca 3 listeye baktığında hangi listenin daha güzel,güçlü ve dinamik olduğu ortada.DSP listesi 10 meclis uyesi ve 1 kontejyan adayı dahil sadece 1 lise mezunu var.2 avukat,1 eczacı,1 doktor,1 mühendis bulundurarak farklılık yaratmıştır.Gençler arasında da coşkun özden ismi ön planda.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*