Adalar Belediyesinin çalışmaları ve denetimleri son hız devam ediyor

Share

Adalar Belediyesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin CHP tarafından kazanılmasından sonra Adalar’daki denetim ve çalışmalara hız verdi.

Adalar’da yürütülen uyarı levhaları çalışmaları, denetimler ve temizlik yoğun bir şekilde devam ediyor.

Adalar Belediye Başkan Yardımcısı M. Dündar Tıraş koordinesinde Adalar Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Resul Can’ın takip ettiği uygulamalara İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 22 personel ve araçla destek veriyor.

Bu kapsamda bu gün yapılan çalışmalarda Heybeliada’da uyarı levhalarının çalışması biterken temizlik çalışmaları devam ediyor. Büyükada’da ise yapılan denetimlerde kır gazinoları ve plajlar için ruhsatı olmayanlar ruhsat almak için Adalar Belediyesinin ruhsat işlerine yönlendirildi.

Not: Yukarıdaki resmin üzerini tıklayarak resimleri foto galeri olarak inceleyebilirsiniz

1 yorum

  1. Büyükada Gülistan sokakta ki lokantalar insanların geçtiği sokağı cuma cumartesi geceleri işgal etmeseler de yayalarrahatlıkla geçebilseler. Maalesef masalar sokağın ortasına kadar açılmış, canlı müzik eşliğinde sirtakiden halaya kadar oynamalarla orada yürümek isteyen insanların geçmesi mümkün değil. Belediyebu duruma bi çeki düzen verse iyi olur.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*