DOLAR 13,4726
EURO 15,2894
ALTIN 792,247
BIST 2011,16
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 3°C
Kar Yağışlı

Adalar Kent Konseyi Genel Kurul Hazirun Listesi

15.12.2021
A+
A-

Adalar Kent Konseyi, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 76. maddesi ve Kent Konseyi Yönetmelikleri gereği yapması gereken olağan seçimli Genel Kurulunu yapacak. Olağan Genel Kurul, çoğunluk sağlanması durumunda 19 Aralık 2021, çoğunluk sağlanamaması durumunda ise nisapsız olarak 09 0cak 2022 tarihli olarak, 14:30-17:00 saatleri arasında Anadolu kulübünde gerçekleştirilecek…

AKK GENEL KURUL DELEGE LİSTESİ    
#STK TÜRÜSTK ADIDELEGE AD-SOYAD
1KAMUİLÇE MÜFTÜSÜADEM ÖZTÜRK
2VAKIFBÜYÜKADA PANAIYA AYA DİMİTRİ PROFİTİ
ILYA R.O.K.
VE MEKTEBİ VAKFI
AGNİ KÜÇÜKNİKOLAİDİS
3DERNEKHEYBELİADA KÜTÜPHANE DERNEĞİAHMET KORKUT TOKMAN
4DERNEKADALILAR TOKAT DERNEĞİAKİF AKTAŞ
5SİYASİ PARTİCHPALİ ERCAN AKPOLAT
6ÇALIŞMA
GRUPLARI
ACİL DAYANIŞMA ÇG.ALİ ERKUT
7KAMUİLÇE TAPU MÜDÜRÜALİ GÖDEKOĞLU
8ODAGIDA MÜHENDİSLERİ ODASIALİ HAYDAR SÜSLÜ
9DERNEKKIZILAY DERNEĞİ ADALAR ŞUBESİALİ KERİM DÜZCAN
10DERNEKBURGAZADA ADALAR SU SPORLARI DERNEĞİALİ MENGÜ ŞEKER
11DERNEKEDAI EĞİTİM DAYANIŞMA DERNEĞİALİ RÜSTEM KARAKAŞ
12VAKIFBURGAZADA AYA YANİ RUM OKULU VE KİL. VAKFIANDON PARIZYANOS
13VAKIFKARAGÖZYAN YETİMHANESİ VAKFIARİ ÇOLAK
14DERNEKSİVAS DAYANIŞMA DERNEKLERİ FEDERASYONUARİF AYDIN
15DERNEKİST. ADALARIN KÜLTÜR VARLIKLARININ
KORUMA DERNEĞİ
ARİF ÇAĞLAR
16VAKIFEUROPA NOSTRAASU AKSOY
17ODAİST. BAROSU ADALAR TEMSİLCİSİAV. HIDIR DELİPINAR
18ODAECZACILAR ODASIAVNİ KURTULDU
19SİYASİ PARTİAKPAYDIN AY
20DERNEKCESARET DERNEĞİAYSEL YAĞMURDERELİ
21DERNEKKÜLTÜR SANAT DERNEĞİAYŞE SİREN İDEMEN
22SİYASİ PARTİİYİ PARTİAYŞE ŞAKİR
23DERNEKBURGAZADA GENÇLİK DERNEĞİAYŞEGÜL SAĞLAM
24DERNEKADALAR DENİZ VE YAŞAM SPOR KLUBÜ DERNEĞİAZİZ YILMAZER
25DERNEKADALAR SANAT VE KÜLTÜR EVİ DERNEĞİBAŞAK İDİL ÖZEN
26VAKIFTEMA VAKFIBEGÜM YAVUZ
27DERNEKADA GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİBENAN MÜSELLİM
28DERNEKBEŞİKTAŞ DOSTLARI DERNEĞİBÜLENT DERİŞ
29VAKIFİST. ADALAR RECEP KOÇ KÜLTÜR VAKFIBÜLENT MISIRLIOĞLU
30KAMUVERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜCELAL BAŞARANLAR
31DERNEKANADOLU KULUBÜ DERNEĞİCEMALETTİN ŞEREFLİER
32SENDİKAEĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASICÜNEYT ERGÜNENÇ
33VAKIFBÜYÜKADA RUM ERKEK YETİMHANESİ VAKFIDİMİTRİ KARAKAŞ
34ODAİST. TABİP ODASIDR. EROL ÜNDER
35KAMUİLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜDR. FERAMİS ÇİFTÇİ
36DERNEKYILDIRIM SPOR GENÇLİK VE KÜLTÜR DERNEĞİELİYEZER BEHAR
37KAMUİLÇE NÜFUS MÜDÜRÜEMİNE ÇELİK
38DERNEKKINALIADA SU SPORLARI KLUBÜEMRE BURÇKİN
39KAMUKINALIADA MUHTARIERDAL AYDIN
40KAMUADALAR BELEDİYE BAŞKANLIĞIERDEM GÜL
41DERNEKBÜYÜKADA ÇARŞI CAMİİ DERNEĞİERDOĞAN YILMAZ
42DERNEKCEMEVİ DERNEĞİ BÜYÜKADAERKAN GENCO DOĞAN
43DERNEKBÜYÜKADA HAMİDİYE CAMİİ YAŞATMA DERNEĞİFAHRETTİN ÖZDEMİR
44DERNEKHEYBELİADA SU SPORLARI KLUBÜFAHRİ REFİĞ
45ODAİSTANBUL PEYZAJ MİMARLARI ODASIFARUK DIĞIŞ
46SİYASİ PARTİSAADET FESİH TAYBAR
47DERNEKKINALIADA SPOR KLUBÜ DERNEĞİGARO HAMAMCIOĞLU
48SİYASİ PARTİHDPGÜLŞİN GÜRKAN
49ODAJEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASIHALUK EYİDOĞAN
50ÇALIŞMA
GRUPLARI
HEYBELİADA MAH. MECLİSİ HAZIRLIK ÇG.HANEFİ BİDO
51ODAMİMARLAR ODASIHASAN CEVAT ÖZDİL
52DERNEKADALAR AFET DERNEĞİHAYDAR IŞIK
53DERNEKADALAR SPOR KULUBÜ DERNEĞİHAYDAR KARASU
54DERNEKBURGAZADA KÜLTÜR VE KALKINMA DERNEĞİHIDIR UVAÇİN
55ODAİST. MOT. KARANAKİL VAS. ODASIHIDIR ÜNAL
56VAKIFTÜRKİYE GENÇLİK VAKFIHÜSEYİN YAVUZ
57KAMUHEYBELİADA MUHTARIHÜSEYİN YAY
58DERNEKAVUKATLAR SENDİKASIİBRAHİM AYCAN
59DERNEKTÜKETİCİLER DERNEĞİİSKENDER ÖZTURANLI
60DERNEKKASTAMONULULAR DERNEĞİİSMAİL ÇELTİKÇİ
61DERNEKADALAR EĞİTİM DERNEĞİİSMAİL ÇİFTÇİOĞLU
62DERNEKEMPATİ DERNEĞİJÜLİDE GÜVEN
63DERNEKNİZAM CAMİ DERNEĞİKADİR YELKEN
64ÇALIŞMA
GRUPLARI
ULAŞIM ÇG.KAMER ALYANAKYAN
65DERNEKHEYBELİADA KURAN KURSU VE
CAMİ YAŞATMA DERNEĞİ
KAMİL BAYRAK
66SENDİKABELEDİYE İŞ SENDİKASIKENAN BAKIR
67ÇALIŞMA
GRUPLARI
DİJİTALLEŞME VE ETKİNLİK ÇG.KENAN YAKUT
68DERNEKSEDEF ADASI LIONSLEA ENERJİK
69VAKIFKINALI S. KIRKOR LUSAVORIÇ KİLİSESİ
VE MEZ. VAKFI
LEVON ŞADYAN
70VAKIFKINALIADA PANAIYA RUM ORT. KİLİSESİ VAKFIMARIKA BALER
71SENDİKATÜRKİYE DİYANET VE VAKIF SENDİKALARIMEHMET ALET
72DERNEKİST. UMUM EMLAK KOMİSYONCULAR DERNEĞİMEHMET ALİ ŞENER
73DERNEKBÜYÜKADA AFET GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİMEHMET ÇELİK
74ODAİST. UNİŞ ESNAF VE SANATKARLAR ODASIMEHMET TEKÇİ
75DERNEKKAMİNO SPOR DERNEĞİMELİS ŞEYHUN ÇALIŞLAR
76DERNEKKINALIADA CAMİ VE İSLAM ESERLERİ
YAPTIRMA DERNEĞİ
MUHARREM KIZILKAYA
77KAMUADALAR KAYMAKAMIMUSTAFA AYHAN
78KAMUBURGAZADA MUHTARIMUSTAFA BİÇER
79VAKIFTEMİZ ENERJİ VAKFIMÜŞERREF SEÇKİN
80SİYASİ PARTİDSPNAİL MURAT PEKİN
81KAMUKAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜNERGİZ TELEK
82DERNEKYURTTAŞLIK DERNEĞİNEŞE ERDİLEK
83KAMUİLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNEŞE VURAL
84DERNEKADALAR GELİŞİM DERNEĞİNEZİH BAYRAKTAR
85DERNEKDÖNÜŞÜM DERNEĞİ NİYAZİ SELÇUK
86DERNEKADALAR KÜLTÜR VE MUSİKİ DERNEĞİNURETTİN AKÇA
87DERNEKBÜYÜKADA GENÇLİK VE SU SPORLARI KULÜBÜOKTAY BİÇER
88ÇALIŞMA
GRUPLARI
HUKUK ÇG.OKTAY HUDUDİ
89VAKIFHEY. AYA NİKOLA RUM ORTODOKS KİLİSESİ VE
AYA VARVARA KİL. VAKFI
OLİMBİA PANAYODİTİS
90ODAMAKİNE MÜHENDİSLERİ ODASIONUR YİĞİT
91DERNEKADALAR SU SPORLARI YELKEN KLUBÜ DERNEĞİORHAN AKMEŞE
92KAMUİLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜORHAN KUZU
93DERNEKBURGAZADA CAMİ DERNEĞİOSMAN MEYVECI
94ODAMADEN MÜHENDİSLERİ ODASIOSMAN TAYFUN MATER
95ODAELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASIÖNDER ÖZDEMİR
96DERNEKADALAR KÜLTÜR DERNEĞİÖZER KANGÜR
97ODAİST. DİŞ HEKİMLERİ ODASIPINAR SATIOĞLU
98DERNEKİST. GÖRSEL SANATLAR DERNEĞİRACİYE KARPUZ
99KAMUMADEN MUHTARIRAFET GARİP
100DERNEKMALATYALI İŞADAMLARI DERNEĞİRAMAZAAN DOKUZKARDEŞ
101KAMUİLÇE MAL MÜDÜRÜRAMAZAN ÖZTAY
102DERNEKATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİRÜSTEM KURTOĞLU
103VAKIFHASED LE. AVRAAAM SİNEGOGU VAKFISAMİ ÖZBERAHA
104KAMUADALAR NOTERİSERAP SÖZEN ÇOLAK
105DERNEKÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİSERPİL ÇİYDEM
106ODAZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASISEVGİ ÇEKİÇ
107DERNEKBURGAZADA DENİZ KULUBÜ DERNEĞİSEYİT PAMUK
108ODAİNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASISIDIKA GÜLSÜN PARLAR
109VAKIFADA AKADEMİ VAKFISİNAN BİNAY
110DERNEKFELSEFE VE SOSYAL ARAŞTIRMA DERNEĞİSİNAN ÖZBEK
111VAKIFBURGAZADA AYA YORGİ KARİPİ MANASTIRI VAKFISTELYO SAYDAM
112DERNEKROTARY ADALAR SUAT ŞİMŞEK
113DERNEKADALAR EL SNTLARI YAP. DAYANIŞMA DERNEĞİSUZAN GÜLERYÜZ
114DERNEKHEYBELİADA SPOR KLUBÜSÜLEYMAN DURMUŞ
115ODAKİMYA MÜHENDİSLERİ ODASIŞAHİKA SAVRAN
116SENDİKATÜMBELSEN ŞEBNEM UZTÜRK
117ODAMETALURJİ MÜHENDİSLERİ ODASIŞEFİK DOĞAN
118ODAJEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASIŞERAFETTİN SÖNMEZ
119ODABİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ ODASIŞEREF ÖZCAN
120KAMUNİZAM MUHTARIŞERİF ALİ COŞKUNER
121KAMUTÜRK KADINLAR BİRLİĞİ ADALAR ŞUBESİŞULE ÇELEBİ
122DERNEKADALAR SAĞLIK DERNEĞİŞÜKRÜ ABANOZ
123DERNEKSEYAHAT ACENTELERİ DERNEĞİTEOMAN GÖRAL
124SİYASİ PARTİMHPTİMUÇİN DELİCE
125ODAÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASIUTKU FIRAT
126KAMUİLÇE TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞKANIUZ. DR. SAİT BİLAL
127ÇALIŞMA
GRUPLARI
İMAR VE PLANLAMA ÇG. YAMAN İREPOĞLU
128SENDİKASOSYAL İŞ SENDİKASI DEL.ADALARYASEMİN AHİ
129VAKIFADALAR VAKFIYASEMİN CİVELEKOĞLU
130VAKIFHEY. RUM RUHBAN OKULU VAKFIYORGO İSTEFANOPULOS
131VAKIFHEY. AYA TRIADA TEPE MANASTIRI VAKFIYORGO SARIS
132DERNEKADALAR ASAYİŞ VE GÜVENLİK HİZMETLERİ DERNEĞİYUSUF KAYA
133ÇALIŞMA
GRUPLARI
KÜLTÜR VE SANAT ÇG.ZEKİ COŞKUN
134DERNEKBURGAZADA CEMEVİ DERNEĞİZEKİ KAYA
135DERNEKMAH. AFET GÖN. ACİL MÜD. DERNEĞİZEYNEL ABİDİN MERİÇ
136DERNEKADA DOSTLARI DERNEĞİZEYNEP DİLEK ABLAK
137DERNEKARKEOLOJİ DERNEĞİZEYNEP KUBAN
ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.