Adalar’ı su bastı

Share

İstanbul’da başlayan sağanak yağmur nedeniyle yollar su altında kalırken Adalar’da yağmurdan nasibini aldı.

Gelen son dakika bilgisine göre, sağanak yağmur nedeniyle İstanbul’da tüm vapur seferleri iptal edildi. İstanbul’da, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yaptığı uyarılarının ardından beklenen yağış başladı. İstanbul’da etkili olan şiddetli, yağmur nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı. Şiddetli yağış nedeniyle Adalar’da yollar su altında kaldı. Büyükada’da işyerlerini su bastı. Vatandaşlar kendi imkanlarıyla suları boşaltmaya çalışıyor. Maddi hasarın büyük olduğu belirtiliyor.

Adalar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün bağlı olduğu başkan yardımcısı Hacer Özdemir’in bu konuda ne yapacağı merak ediliyor. Esnaf defalarca şikayet konusu olan su birikintilerin oluşturduğu yollara hiç bir önlem alınmasından şikayetçi.

NOT: yukarıdaki resme tıklayarak foto galeriye ulaşabilirsiniz

Büyükada Migros’dan görüntüler

1 yorum

  1. Başkan saklambaç oynarken.banane banane ben bu gün ise gitmeyeceğim diye şımarirken.sorumluluklarindan kaçarken.sevgi böcügu gibi uçuşurken ?????saklandığı yerden çıktığında,bir bakacak ki ada yi sel almış… adası yok …tabikii ,makamı da yok olmuş..elma dersem çık armut dersem çıkma…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*