Adriana Lima ABD’ye döndü, Kınalıada’da görüntülendi!

Adriana Lima ABD'ye döndü, Kınalıada'da görüntülendi!

İle paylaş:


Ünlü yazar, Deniz Otobüsünde görüntülendi. Hara, dünyaca ünlü sevgilisi gidince, Beşiktaş – Kınalıada seferini yapan deniz otobüsünde halkın arasına karıştı.

Adriana Lima ABD'ye döndü, Kınalıada'da görüntülendi!

Sosyal medyada Metin Hara’nın Beşiktaş – Kınalıada vapurundaki görüntüsü paylaşıldı. Adriana Lima ile ayrıldıkları konuşulan yazar Metin Hara, görünen o ki dünyaca ünlü top model sevgilisi gittikten sonra eski hayatına geri dönmüş

Brezilyalı model Adriana Lima ile yaşadığı aşkla gündeme gelen yazar Metin Hara, dünyaca ünlü sevgilisi Adriana Lima ABD’ye döndükten sonra ilk kez görüntülendi. Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, Hara’nın Beşiktaş – Kınalıada seferini yapan Deniz otobüsüne binerken çekilen fotoğrafını paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde Metin Hara ile ilgili paylaşım yaparak Hara’yı kızdıran Onur Akay, şimdide Hara’ya zeytin dalı uzattı. Akay, “Metin Hara’yı merak edenlere… Ünlü yazarımızı Deniz otobüsünde yakaladım. Hara, dünyaca ünlü sevgilisi gidince, Beşiktaş – Kınalıada seferini yapan Deniz otobüsünde halkın arasına karıştı. Metin, eğer ayrıldıysanız ve aşk acısı çekiyorsan çekinme söyle! Senin için bende adaya gelir, “Ada Sahillerinde Bekliyorum” şarkısını söylerim.” notunu düştü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*