logo

üsküdar evden eve nakliyat sex izle seks izle

12 Aralık 2014

ADRIATICA SAATLERİNDEN, ÇOK FONKSİYONLU KADIN MODELİ:

ADRIATICA SAATLERİNDEN, ÇOK FONKSİYONLU KADIN MODELİ:

 

ADRIATICA SAATLERİNDEN, ÇOK FONKSİYONLU KADIN MODELİ:        

 

MULTIFUNCTIONAL  A3601.1213 QFZ 

 

 

*** İsviçre’nin şirin yerleşim yeri olan Camorino’da kurulan Adriatica, modayı ve teknolojiyi takip eden modeller yaratıyor.

 

 

 

Adriatica, kurulduğu ilk günden itibaren koleksiyonlarını oluştururken, saat dünyasında yer alan  teknolojik yenilikleri moda dünyasına başarı ile aktarabilen bir marka. Toplam 45 ülkede satış ağına sahip olan markanın en etkili satış noktalarından birini ana vatanı İsviçre oluşturuyor.

 

Adriatica’nın kadın koleksiyonlarından A3601.1213 QFZ  kodlu modelinde,  silver kadranda saati gösteren indeksler, güneş ışığı deseninin üzerine özenle yerleştirilmiş.

İki göstergeden biri olan haftanın günlerini gösteren alt kadran saat 9, tarihleri belirten ise saat üç konumunda yer alıyor. Saat 6 pozisyonunda ise ay fazı lacivert gökyüzü üzerinde tüm şıklığıyla kadranda kontrastlık yaratıyor.

 

Ronda 706 mekanizma ve 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunan modelin, çerçevesi swarovski taşlarla süslü.  Yılan derisi desenli beyaz deri kayışı, sarı PVD kasasının tasarımını bütünlüyor.

 

ADRIATICA HAKKINDA…

Adriatica Saatleri’nin İsviçre saatçiliğindeki serüveni,  İsviçre’nin ilk saat üretim firmalarından biri olan  Swiss Watch Company’nin 1852 yılında İsviçre Montlier’de kurulması başlıyor. Firma daha sonra yeni pazarlara hitap etmek amacı ile 1931 yılında Adria ve Adriatica saatlerini üretiyor.

Adriatica, kurulduğu günden itibaren, kaliteli ürünleri ile koleksiyon modellerini oluştururken en çok teknolojik yeniliklerden ve moda çizgilerinden esinleniyor. Adriatica, 25 ülkede distribütörleri, 20 ülkede ise satış kanalları aracılığı ile dünya pazarında toplam 45 ülkede yer alıyor. En etkili satış noktalarını Polonya, Rusya ve İsviçre oluşturuyor.

Adriatica, 2005 yılına kadar sadece erkek modelleri üretirken, bu yıldan itibaren swarovski kristalli seçkin modelleri ile kadınların karşısına çıkıyor. Şu anda koleksiyonlarının % 47,5’i kadın, %47,5’i erkek ve %5 ‘i ise spor modellerden oluşuyor.

 

ADRIATICA-ERKEK- (640x427)

 

 

Zamanın hediye hali;

ADRIATICA TWIN MOTION

 

*** Hareketli ve gezmeyi seven, bir o kadar da gizemli olmayı tercih eden cesur, seçkin erkekler için Adriatica Twin Motion ideal bir yol arkadaşı.

 

 

Zamana hükmetmek için sadece cesur olmak yetmez, anı yaşamak ve hissetmek de gereklidir. Adriatica saatleri, İsviçre’nin zamanı tutkuya dönüştürmesini bilen usta ellerde hayat bulan koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi: Twin Motion

Bileği sarıp, gücü ellerinize teslim eden Adriatica saatlerinin her bir modeli, teknolojik yeniliklerden ve moda çizgilerden ilham alınarak Swiss Made kalitesiyle saat tutkunlarına sunuluyor.

Adriatica saatlerinin en yeni koleksiyonu Twin Motion, 3 farklı çeşidi ile erkeklere zamanı yönetme şansını sunuyor. Daha cesur, daha kararlı görüntüsüyle farklılığını ilk bakışta ortaya koyan Adriatica Twin Motion, GMT gibi mükemmel komplikasyon özellikleri ile zamanı adeta bir tutkuya dönüştürüyor.

Dinamik hatları barındıran tasarımı, PVD siyah kasasının içerisine özenle yerleştirilmiş. Kadranında yer alan 3 farklı gösterge, 5 adet ibresi ile komplike özelliklere sahip SOPROD kalibreye ev sahipliği yapıyor.  Kronograf, sonsuz takvim, gün, saat, zaman modları,  okunmayı kolaylaştıran safir camının arkasından rahatlıkla izlenebiliyor. 5 ATM su basıncına dayanma özelliği ile donanımlanmış Adriatica Twin Motion’ın estetik görünüşüne deri kayışı eşlik ediyor.

 

 

ADRIATICA HAKKINDA…

Adriatica Saatleri’nin İsviçre saatçiliğindeki serüveni,  İsviçre’nin ilk saat üretim firmalarından biri olan  Swiss Watch Company’nin 1852 yılında İsviçre Montlier’de kurulması  ile başlıyor. Firma daha sonra yeni pazarlara hitap etmek amacı ile 1931 yılında  Adria ve Adriatica saatlerini üretiyor.

Adriatica, kurulduğu günden itibaren, kaliteli ürünleri ile koleksiyon modellerini oluştururken en çok teknolojik yeniliklerden ve moda çizgilerinden esinleniyor.

Adriatica, 25 ülkede distribütörleri, 20 ülkede ise satış kanalları aracılığı ile dünya pazarında toplam 45 ülkede yer alıyor.

Adriatica, 2005 yılına kadar sadece erkek modelleri üretirken, bu yıldan itibaren swarovski kristalli seçkin modelleri ile kadınların karşısına çıkıyor.

 

 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?