Ahu Tuğba canlı yayında isyan etti

Ahu Tuğba canlı yayında isyan etti

İle paylaş:


Bu sabah Söylemezsem Olmaz’a telefonla Amerika’dan bağlanan ünlü oyuncu Ahu Tuğba isyan etti

Ahu Tuğba canlı yayında isyan etti

İmara aykırı eklentiler yapıldığı iddiasıyla sürekli gündeme gelen Ahu Tuğba’nın kızına ait o villa ile ilgili, ilginç bir gelişme yaşandı.

2000 yılında Ahu Tuğba’nın evine gittiğinde fotoğraflar çeken ses sanatçısı Onur Akay, 18 yıl sonra albümünden o fotoğrafları buldu ve şu an Amerika’da olan ünlü oyuncu Ahu Tuğba’ya sürpriz yaptı. Ayrıca villanın son halinin fotoğrafını da, Bodrum’da yaşayan bir arkadaşına çektiren Akay, villada 18 yıldır hiçbir değişiklik yapılmadığını ortaya çıkardı.

Bunun üzerine bu sabah Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına Amerika’dan bağlanan ünlü oyuncu Ahu Tuğba, “Ben hayatımda görmedim böyle bir iftira. Onur Akay Anjelik’in küçüklük resmini görüyor. Aynı balkon, aynı ev, en son bir arkadaşını gönderiyor aynı ev. Yani o eve çivi çakılmadı. Yerdeki seramiği alın götürün anlaşılır. Kaçak eklentiyi yeni yapmışım gibi gösteriyorlar. Babası evi öyle aldı. 99 yılında alındı.” açıklamasını yaparak tepki gösterdi.

Bodrum’a bağlı Yalıkavak Mahallesi’nde sinema sanatçısı Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik Calvin’e ait olan villaya, kaçak eklentiler nedeniyle 2011 yılında önce para cezası kesilmişti, ancak ceza mahkeme kararıyla iptal edilmişti. Aradan 7 yıl geçtikten sonra bu sene, Calvin’e aynı nedenden bir kez daha para cezası kesilmişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*