Ahu Tuğba’nın Adnan Oktar’la olan fotoğrafı şaşırttı!

Ahu Tuğba’nın Adnan Oktar’la olan fotoğrafı şaşırttı!

İle paylaş:


Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, yakın dostu ünlü sinema sanatçısı Ahu Tuğba’ya, tutuklu Adnan Oktar ile 29 yıl önce çekilen fotoğrafını sordu.

Ahu Tuğba’nın Adnan Oktar’la olan fotoğrafı şaşırttı!Tutuklu Adnan Oktar’ın, ünlü sinema sanatçısı Ahu Tuğba ile aynı karede olduğu fotoğrafındaki görüntüsü şaşırttı. Magazin gündemine bomba gibi düşen fotoğraf ile ilgili Tuğba, ilk kez yakın dostu ünlü sanatçı ve yazar Onur Akay’a konuştu.

“BEN KİMSENİN KEDİCİĞİ OLMADIM”

İşte Onur Akay’ın Ahu Tuğba ile yaptığı o söyleşi:

Yeşilçam’ın ünlü ismi ve çok sevdiğim dostum Ahu Tuğba’ya, tutuklanan Adnan Oktar’la yıllar önce çekildiği fotoğrafını sordum ve bana fotoğrafın nerede ve niçin çekildiğini anlattı.

O günü hatırlıyor musunuz?

Ben o gün Eyüp Sultan’daydım. Erol Simavi beni Hürriyet Gazetesi’ne çağırdı. “Senin hakkında beyanat veren ve senin için cehennemde yanacak diyen bir hoca var” dediler. Sana, “Onur Akay hakkında açıklama yapan biri var, gazeteye gel” deseler gitmez misin?

Tabii giderim. Sonra ne oldu Ahu ablacım?

Bütün duayen gazeteciler oradaydı. Ben, “Neden cehennemde yanacakmışım? Bunu Allah bilir” dedim. O zaman gençlik var deli doluyum. Sonra Savaş Kalafat, “Hoca yanda” dedi. Bende, “Ne hocası?” dedim. “Başörtünü tak, yan odaya geç” dedi. Odaya girdim, Adnan Oktar arkası dönük oturuyordu ve saçları uzundu. Ben girdim diz çöktüm, oturdum, suratına baktım. Adam beni görünce şaşırdı. Bir şeyler söyledi ama hatırlamıyorum.

Fotoğrafı kim çekti?

Savaş Kalafat girdi ve fotoğraf çekti. Ben ve Adnan Oktar Haftasonu Gazetesi’ne kapak olduk. Bu kapaktan sonra Adnan Hoca dedikleri adamı içeri aldılar.

“ANNEN KEDİCİK MEDİCİK OLAMAZ”

Bu fotoğraf için “Adnan Oktar’ın 32 yıl önceki kediciği” yorumunu yapanlar olmuş…

Ben kimsenin kediciği olmam. O gün gördüğümde fotoğraf çektiler ve sonra bir kere bile görmedim. Savaş Kalafat Anjelik’e, “Annen kedicik medicik olamaz, senin annen aslan” demiş. Onur’cum, sen beni iyi tanıyorsun, benim kimsenin himayesine girmeyeceğimi biliyorsun. Maksim Gazinosu’nun sahibi Fahrettin Aslan Bülent Ersoy’a tokat attı, Zeki Müren dayağını bile yedi ama ben sahneye aslanla, atla, motorla, hatta ayıyla bile çıktım bana bir tokat bile atamadı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*