AK Parti’de yerel seçimler için düğmeye basıldı

AK Parti'de yerel seçimler için düğmeye basıldı

İle paylaş:


AK Parti’den yapılan basın açıklamasında Ak Parti’nin 02.11.2018 tarihinde yapılan MKYK Toplantısında, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili olarak alınan kararlar açıklandı.

AK Parti'de yerel seçimler için düğmeye basıldıAk Parti, bütün seçim çevrelerinde seçime katılacak. Bütün seçim çevrelerinde Ak Parti, adaylarının tespiti ve sıralamasında “Merkez Yoklaması” usulü uygulayacak.

Adaylık başvuruları;

Belediye Başkanlıkları için 05.11.2018 ile 12.11.2018 tarihleri arasında,

Belediye ve İl Genel Meclisi Üyelikleri için 05.11.2018 ile 03.12.2018 tarihleri arasında alınacak.

Adaylık başvuruları, Büyükşehir ve İl Belediye Başkanlıkları için Genel Merkeze veya Genel Merkeze iletilmek üzere İl Başkanlıklarına, İlçe ve Belde Belediye Başkanlıkları için İl Başkanlıklarına veya İl Başkanlıklarına iletilmek üzere İlçe Başkanlıklarına, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyelikleri için İlçe Başkanlıklarına bizzat yazılı olarak yapılacak.

ADALAR’DA KİM ÖNE ÇIKIYOR!

Adalar ilçesinde ise belediye başkan aday adaylık başvuruları kesin gözüyle bakılan isimler şunlar; Özlem Öztekin Vural, İsmail Durmuş, Herman Balyan

2 yorum

  1. Hadi hayırlısı olsun.kim gelirse gelsin adalara hizmet için gelsin.mevcut meclis üyeleri gibi atilllaya destek olmasın pis işlerinde.10 senedir hizmet yok talan var.umarım geçmişteki ekip yine başa gelip bu adamlara çanak tutmaz…

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*