Ak Partili milletvekillerinin Büyükada çıkarması

Ak Partili milletvekillerinin Büyükada çıkarması

İle paylaş:


Ak Partili milletvekillerinin Büyükada çıkarması

Ravza Kavakçı Kan, seçim çalışmalarına Büyükada’da devam etti

AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, seçim çalışmaları kapsamında Büyükada esnafını dinledi. Ravza Kavakçı Kan, burada bir şehit ailesini ziyaret ederek dua etti.

 AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, seçim çalışmalarına Büyükada’da devam etti. Adalılar tarafından oldukça yoğun ilgi gören Kan, burada Kore’de şehit olan bir askerin ailesinin evini ziyaret etti. AK Parti Milletvekili, şehit eşinin, merhumun cenazesi olmadığı için yaşadığı üzüntüyü dile getirmesiyle, şehitlerin Allah katında ölü sayılmadığını dile getirerek, acılı kadını teselli etti. Kan, burada son olarak şehit eşiyle birlikte dua etti.

Azmi Ekinci, Büyükada esnafıyla buluştu

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Azmi Ekinci seçim çalışmalarına Büyükada’da devam etti. Ekinci, Büyükada’da esnaf ile buluştu.

Siyasi partilerin seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Azmi Ekinci Büyükada esnafıyla buluştu. Adalı esnaf tarafından yoğun ilgi gören Ekinci, burada vatandaşların beklentilerini dinledi. Ekinci, yaptığı konuşmada Milli Birlik ve Kardeşlik projesinin devam ettirilmesi için halkın AK Parti’ye umut bağladığını kaydetti.
AK Partili aday, 7 Haziran seçimlerinden sonra AK Parti’nin tüm eksiklerini tamamladığını söyledi. Halkın 7 Haziran’da AK Parti’ye “eksikliklerinizi tamamlayın” mesajı verdiğini, AK Parti’nin umutların merkezinde olduğunu söyledi…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*