Aleyna Tilki oyuncaklarını çocuklara gönderiyor!

Aleyna Tilki oyuncaklarını çocuklara gönderiyor!

İle paylaş:


18 yaşındaki ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, çocukları oyuncaklarla buluşturan sosyal sorumluluk projesine oyuncuklarını gönderiyor.

Aleyna Tilki oyuncaklarını çocuklara gönderiyor!Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ‘Aleyna Tilki’nin oyuncakları umut olacak’ başlıklı bugünkü yazında, ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ve müzisyen Emrah Karaduman’ın, çocukları oyuncaklarla buluşturan sosyal sorumluluk projesine destek verdiğini duyurdu.

“ÇOCUKLARIN YÜZÜ GÜLSÜN DİYE GÖNDERİYORUM”

“Eskimiş, kırılmış, bozuk oyuncakların tamir edilip ihtiyaç sahibi çocuklara verilmesi amacıyla, sosyal sorumluluk projesine bende oyuncaklarımı göndererek destek oluyorum” diyen Onur Akay, “Ünlü isimlerin destek verdiği ‘Atma Tamir Olsun, Çocuklara Umut Olsun’ sloganıyla, ihtiyaç sahibi çocukları oyuncaklarla buluşturan sosyal sorumluluk projesine, 18 yaşındaki ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ve aranjör Emrah Karaduman’dan da destek geldi. Projenin görevlilerinden Bingül Soysal’la bir araya gelen Tilki ve Karaduman, bu projenin çok önemli ve anlamlı olduğunu söyleyerek, herkesin destek olmasını istediler. Başarılı şarkıcı Aleyna Tilki, “Çocukların yüzü gülsün diye, oyuncaklarımı bu kampanyaya gönderiyorum.” dedi. Aleyna ve Emrah’ı gönülden tebrik ediyorum. Geleceğimiz olan çocuklarımız her zaman mutlu olsun.” ifadelerini kullanarak, proje için görevlilerle bir araya gelen Tilki ve Karaduman’ın fotoğrafını paylaştı.

Akay, projeye bugüne kadar Mahmut Cevher, Ersan Erdura, Tuğba Özerk, Sevda Erginci ve Çılgın Sedat gibi çok sayıda isimden destek geldiğini ve toplanan oyuncakların ise çocuklara ulaşamaya başladığını söyledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*