Aşk Mıknatısı

Aşk Mıknatısı

İle paylaş:


Aşk MıknatısıHiç kimse aşık olduğu insana hissettiği bu olağanüstü çekimin nedenini ve kaynağını anlatamaz. Çünkü kaynaktan haberi bile yoktur. Kaynak senin özünde bulunan saf aşktır. O dışarı çıkmak ister ve bir mıknatıs gibi san aşık olabilecek birini sana doğru çeker.

Senin özünde bir aşk mıknatıs var ve er yada geç o, müsait olan birini sana doğru çekecek. Bunun bilincinde olmalısın. Tüm derler ve çıkmazlar bilinçli olmamandan kaynaklanıyor. Farkındalığın yükselince çıkmazdan çıkış yolunu bulacaksın. Bu işin paradoksu sudur: biraya gelmeyen aşıklar en mutlu olanlardır. Yani eğer mutlu olmak istiyorsan aşık olduğun insanla biraya gelme. Anacak aşk buna izin vermiyor çünkü çekim var.

Sağlıklı bir bütünlük için kişi kendi özünün farkına varmalı ve önce kendini hissetmeli dengesizliklerini görmeli, düzeltmeli daha sonra çekildiği kişiyle uyum içinde aşkını doyasıya yaşamalı dır.  İki dengesiz enerji bir araya gelince çekim yerle bir eder insanı, çekimin sağlıklı olması için önce içe bakmak gerekir içimizde ne varsa dışa o akar. Tam bütünlük için kişi önce kendi iç dünyası  ile bütün olmalı bütünü arama durumu kişinin kendisine yabancı oluşudur. Kendine yapanı olan kişi karşıdaki kişiyle ne kadar yakınlarda yakınlaşsın, kendine yabancı olunca karşındakiyle de bütünlük yerine danışıklılık yaşar. Çekim sadece bedende sınırlı kalır ve tam bütünlük hayal olur. En derini bilmek ve hissetmek işte temel durum  bu dur aşk zengini olmanız için önce kedinizi tanıyıp kendinizi keşfedip ve hissetmelisiniz .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*