Atilla Aytaç’a ağır darbe!

Atilla Aytaç'a ağır darbe!
Share

Adalar Cumhuriyet Halk Partisi´nde (CHP) kurultay süreci ilçe kongre delege seçimi ile başladı.

Adalar İlçe Örgütünün Cumartesi (bugün) Kınalıada, Burgazadası ve Heybeliada mahalle delege seçimleri tamamlandı. Büyükada’da Nizam ve Maden mahalleri delege seçimleri yarın yapılarak süreç tamamlanacak.

Bugün yapılan seçimlerde Atilla Aytaç’ın listesi ağır bir darbe aldı. Ali Ercan Akpolat’ın listesinin önde çıktığı seçimlerde sonuçlar şöyle;

Kınalıada: 45-36 Ali Ercan Akpolat’ın listesi lehine

Burgazadası: Tek liste olarak seçime girildi

Heybeliada: 76-44 Ali Ercan Akpolat’ın listesi lehine

Atilla Aytaç’ın en kuvvetli olduğu iddia ettiği Heybeliada’da fark yemesi dikkat çekti.

7 yorum

  1. Aytaç CHP hainidir. Yerel seçimlerde kendisini aday göstermedikleri için köylüsü Coşkunu desteklemiş şimdi de delege avına çıkıp listeler oluşturmaya eski düzenini ilçe başkanlığını plajı keremin almasıyla ele gçirmeye çalımaktadır. Aklı sıra erdememe sen başkanda olsan ilçe emrimde sesini soluğunu keser nefes aldırmam amacını güttüysede havasını aldı. Aaa be ş.ref.iz chp görünümlü dapli chp haini atiş. Sen tam bir ş.refsi.sin. Sana selam veren chp li varsa onlarda ş.re.siz. Senle aynı masaya oturan chp li varsa onlarda tümüyle ş.re.siz. Sen Adalar tarihinde görülmüş en nankör chplisin. Pislik herif. S.ktir git adadan

  2. Bu ercanın değil Edem Gülün başarısıdır. İsimleri ön plana çıkartıp Erdem beyi geri plana atmanız sizin gibi tarafsız bir gazeteye yakışmamış. Lütfen olayı çarpıtmayalım. Bu seçimler Erdem Gülün başkanlığının tasdik edilmesi anlamındadır. Tamam ercanın da çalışması kulisi olmuştur ama esas ağırlık Erdem Beyin ağır, vukur,dikbaşlı kimseye eğilmez duruşudur. Helal olsun Erdem Başkana

  3. Erko sen kafayı mı yedin bilader. Erdem GÜL’ün ne başarısı varmış. Adam yürüyen zombi haline gelmiş. Kim ne gider yapsa oluuuurrr diyen bir adam. Ağırlığı varmış. Adam ağır değil kanı donuk. Mcer adamı top haline getirdi sağa sola oynayıp duruyor. Birde sağa sola ben onu görevden alacam deyip duruyor. Mcer seni görevden aldıracak farkında değil. Bakanlığa bile şikayet etmiş. Daha macerle başa çıkamayan Erdem GÜL delegelerimi ayarlayacak. Hadi ordan ya. Bu başarı Ercanın şahsi başarısıdır.

  4. Erko Merko sen bitkisel hayatta mısın rüya görüyorsun galiba. Erdem iki kadının elinde maşa oldu. Şebboyla Macer adamı resmen mum ettiler. Adamın hiçbir varlığı yok. Aslında CHP’li bile değil. Adalıda değil. Şimdi böyle pasif, iki kadının arasında ağzı açık ayran budalası gibi dolanan ve emir alan biri nasıl olurda delege seçimine etki edebilir. Adam şebboydan ve Macerden habersiz tuvalete bile gidemiyor be. Atilla sıçtı bu sıvıyor. Geldiğinden beri hiçbir icraatı yok. Verdiği hiçbir sözü tutmadı ve iki karının lafıyla yapmadığı pislik kalmadı. Atillayıda Erdemide Adalardan postalamak gerekir yoksa Adalar hepten boku yedi.

  5. Ben senin kim olduğunu biliyorum. Ercanın CHP ye haciz gönderdiğini bizler unutmadık. Asıl CHP düşmanlık yapan vakti zamanında Ercandır. Kolpacılık yapıp durma. Ercan seninde hakkında az dedikodu yapmamıştır. Anladın sen onu. Çok güvenme sonra kar tipi falan hayal kırıklığına düşme. Ercan işi bittikten sonra adam harcamayı iyi bilir. Sonrada bir kuruş haram yediysem kanım su gibi aksın deyip palavralara başlar. Tam sopalık adam ama işte adada sen gibi adamlar çokda prim yapıyor. Yoksa selam verilecek adam değil. Erdem Gül adaya vizyon getirdi. İlk defa oturup konuşulacak dediğini dinleceycek aaları ben yarattım edalarında olmayan bir başkan geldi Adalarabe sen ne diyorsun.

  6. Ya hadi ordan. Adalara vizyon gelmiş. Lan sen daha yazdıklarımın hiçbirine cevap yazamıyorsun. Bende senin kim olduğunu ve bu yalakalığın sebebini çok iyi biliyorum merak etme sen. Adamla konuşsak ne fayda her boka hehe deyip geçiyor. İcraat varmı icraat sen ondan haber ver. İki karının eline düşmüş göstermelik kukla misali ortada dolanıyor işte. Senin gibi yalakalarda üç beş nemalanırım diye kıçından ayrılmıyor.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*