Ayarları çevrim dışı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

2645 Records çatısı altında “Çevrim Dışı” isimli şarkısıyla müzik severlerle buluşan Görkem Durmaz, artık yaşlanan pop müzik dünyasında 24 yaşında bir star adayı olarak gösteriliyor.

Ayarları çevrim dışı

2645 Records çatısı altında “Çevrim Dışı” isimli şarkısıyla müzik severlerle buluşan Görkem Durmaz, artık yaşlanan pop müzik dünyasında 24 yaşında bir star adayı olarak gösteriliyor. Pop müzik dünyasının star isimlerinin ilerleyen yaşları nedeniyle genç dinleyiciyi yakalamakta zorluk çekiyorlar.

Pop müzik dinleyicisiyle hareketli ritmik eseri “Çevrim Dışı” ile buluşan Görkem Durmaz’ın aranjörlüğünü de usta bir isim Tarık İster üstlendi. Klip çalışmasını Yekta Özbilen yönetmenliğinde Kemerburgaz’da yapan Görkem Durmaz “Klip çalışmamda tek performans sergiledim. Çevrim Dışı isimli eseri kadınlara, işlere kısaca hayata karşı kendimi çevrim dışı olarak ayarladığım bir dönemde yazdım.

Klip çalışmasında hayatımdan geçem kadınları siluet olarak gösterdim. Ayrıca dansçı kullanmadım dikkatlerin şarkımdan ve benden uzaklaşmamasına özen gösterdim” dedi.2015 yılında 22 ülkenin katıldığı, Türk dünyasının Eurovision’u olarak nitelendirilen Türkvizyon şarkı yarışmasında ülkemiz adına ilk defa ödül almamızı sağlayarak 3’lük derecesi getiren, pop müzik dünyasının star adayı Görkem Durmaz, önümüzdeki günlerde adından sıkça bahsettireceğe benziyor.

2645 RECORDS BASIN DANIŞMANI
SELÇUK AKA

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz