Aziz Kiraz’dan Onur Akay’a şarkılı sürpriz!

Share

Aziz Kiraz, Onur Akay’ın 90’lı yıllarda yorumladığı ve klip çektiği ‘İstanbul Ağlıyor’ şarkısını yorumladı.

‘O Ses Türkiye’ yarışmasında Hadise’nin takımında yarışarak 2016 yılında 2. olan ve Aleyna Tilki ile yakın arkadaşlığı ile magazin gündemine gelen genç şarkıcı Aziz Kiraz, ünlü ses sanatçısı Onur Akay’a şarkılı sürpriz yaptı.

Kiraz’ın, son zamanlardaki favori şarkısının, Onur Akay’ın 90’lı yıllarda yorumladığı ve klip çektiği ‘İstanbul Ağlıyor’ olduğu öğrenildi. 90’lı yıllarda listelerde 1. sıraya çıkan ‘İstanbul Ağıyor’ isimli şarkının bir bölümünü yorumlayan Kiraz, çektiği videoyu “Bu aralar favorim” yazarak Akay’a gönderdi ve ünlü sanatçıya sürpriz yaptı. Akay ise o videoyu Instagram adresinden paylaşarak, “Aziz Kiraz, bana sürpriz bir mesaj attı ve “Bu aralar favorim” yazarak ‘İstanbul Ağlıyor’ şarkımı yorumlamış ve bana gönderdi. 2016 yılında ise, ‘O Ses Türkiye’de 2. olan Aziz benim favorimdi ve kendisi ile yaptığım yorumlar basında yer almıştı. Şarkımı,  Aziz’in sesine ve yorumuna çok yakıştırdım ve sizlerle paylaşmak istedim. Sesine sağlık, muhteşemsin Aziz’cim.” notunu düştü.

Son zamanlarda Efso ve Fransız şarkılarıyla dikkatleri üzerine çeken Aziz Kiraz, ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında yarışırken ünlüler tarafından sosyal medyada favori olarak gösterilmişti. Onur Akay da Kiraz’la ilgili o dönem Twitter’da ilginç bir yorum yapmış ve yorumu basında yer almıştı. Akay, “O Ses Türkiye’de favorim, Aziz Kiraz. Aziz Kiraz aynı kıyafet ve aynı şarkılarla yarışmadan yarışmaya koşuyor. Yapımcıların bu çocuğa albüm yapması lazım…” ifadelerini kullanmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*