Beni de Götür 5 Haziran’da vizyonda!

Beni de Götür 5 Haziran'da vizyonda!

İle paylaş:


Beni de Götür 5 Haziran'da vizyonda!

Beni de Götür 5 Haziran’da vizyonda!

         Beni de Götür İzleyicisiyle Buluşmaya Hazırlanıyor.. 

Yapımcılığını Yazz filmin yaptığı yönetmenliğini Avni Kütükoğlu’nun yönettiği “Benide Götür” adlı sinema  filmin de başrolerini Vural ÇELİK, Hakan TÜRKŞEN Çiğdem SUYOLCU, Gürol GÜNGÖR, Mehmet ESEN, Semra DİNÇER, Çetin ALTAY, Zuhal MEMİŞ, Cemil HACIÖMEROĞLU ve Volkan KOÇAK rol alıyor.

              Hakan Türkşen  Alışılmısın Dışında Bir Rolle Geliyorum …

2014 yılın da en çok sinema filminde oynayan basarılı oyuncu Hakan Türkşen  “Beni de Götür”  sinema filminde Klasik kasaba kalıplarını kıramamış,Büyük şehri hiç görmemiş varlıklı ve zengin bir aileden oluşundan dolayı kendi avuntularını ailesinden önde tutmuş feodal ve marjinal bir kasaba adamı.. Bu filmde en renkli ve hareketli kişilik olan Hidayeti oynuyor Hakan Türkşen…

Konusu:

  Engellilerin yaşadığı zorluklar yüzünden ,istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan Ayşe’nin hayatını anlatan film aynı zamanda kasaba kültüründen kesitler sunduğu için Kırklareli / İğneada gibi muhteşem bir kasabada çekildi. Amcası ve yengesiyle yaşayan Ayşe Ali’yi sevmesine rağmen hiç tanımadığı Ahmet’le evlenmek zorunda kalır! Eşi belden aşağısı felçli kalınca işler değişir….Aniden platonik aşkı Ali kasabaya geri döner… En mutlu zamanlarını orada geçiren Ayşe hem Ali’den haber almanın keyfini, hem de sevdiği adamın annesinin yakınında  olmanın mutluluğunu yaşıyordur! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*