Benim çocuğum tüp bebek

Benim çocuğum tüp bebek

İle paylaş:


Yıllardır ailesinden ve çevresinden sakladığı tüp bebek hikayesini ilk kez “Annelik En Güzel Delilik” isimli kitabıyla duyurdu.

Benim çocuğum tüp bebek

“BENİM ÇOCUĞUM TÜP BEBEK”

 

O da herkes gibi bir anne! Hem de en zor yollardan geçerek çocuk sahibi olmuş bir anne…

Binlerce anne adayının @dogalannee ismiyle takip ettiği sosyal medya fenomeni Funda Uçuk Er, “benim çocuğum tüp bebek” diyerek yıllardır herkesten gizlemek zorunda hissettiği gerçeği kitabında açıkladı.

Bu kitap her ay o testlerde çift çizgiyi görebilmek için yanıp tutuşan, gördüğü her gebede ve bebekte boş kucağını hatırlayan kadınlar için yazıldı diyen yazar Funda Uçuk Er, geçirdiği zorlu yolculukta yaşadıklarını ve çok daha fazlasını tüm anneler ve anne adayları için kaleme aldı.

Prof. Dr. Mustafa Bahçeci ile yolları kesişen ve gördüğü tedavi ile 4 yıl önce kızı Liya’ya kavuşan Funda Uçuk Er, bebeğini kucağına alabilmek için 5 yıl boyunca vermiş olduğu mücadeleyi, tedavi süresince karşılaştığı tepkilerin silinmeyen izlerini kitabı aracılığı ile dile getiriyor.

Tüp bebek tedavisi olan çiftlerin bu süreçte yaşadıklarına umut ışığı olmak ve çocuğuna kavuşmak için mücadele veren anne-baba adaylarının çevresinden yaşadıkları baskının sesi olmak istedim diyen yazar bu tedavi sayesinde çocuğu olan tüm çiftleri “benim çocuğum tüp bebek” diyebilmeleri için cesaretlendiriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*