BEYONCE’den LİNET’e ŞOK Yorum

BEYONCE'den LİNET'e ŞOK Yorum
Share

BEYONCE'den LİNET'e ŞOK Yorum

BEYONCE‘den LİNET’e ŞOK Yorum

Müzik dünyasının güçlü yorumcusu LİNET, “Yorum Farkı-2-” adlı albümü ile Uçan Kuş TV’de yayınlanan Michael Kuyucu’nun hazırlayıp sunduğu “Müzik Kuşu” adlı programa konuk oldu.

Canlı müzik performansı yapmaktan büyük zevk aldığı ve bu sayede yorumcu kimliğini gösterebildiği için sürekli canlı müzik yorumu yaptığını söyleyen Linet, 2012 yılında yayınladığı “Yorum Farkı” albümünün ikincisini üç yıl sonra yayınladığını ve hem pop hem de alaturka şarkılar seslendirdiğini söyledi.
Demek ki Türkiye’de Dünya Çapında Ses Var !
Linet, Michael Kuyucu’ya albünde yer alan pop şarkılara değinerek “bunlar pop şarkı değil mi? Neden peki radyolar ve televizyonlar bu şarkıları yayınlamıyor?” diyerek medyaya sitemde bulundu.
Linet albümünün ikinci klip şarkısını “Geçer” veya “Aman” adlı iki şarkıdan birine çekeceğini söyledi ve Beyonce’ye ait “hand made” bir otomobili bu klipte kullanacağını söyledi. Linet, Michael Kuyucu’ya bu arabayı kullanmak için Beyonce’den özel izin aldığını söyledi. Beyonce’nin Linet’in şarkılarını ve videolarını izledikten sonra “Demek ki Türkiye’de dünya çapında bir ses varmış” dediğini ve bundan dolayı çok gururlandığını söyledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*