Bülent Ersoy Felaket Tellalı Onur Akay’a yeniden dava açıyor!

Bülent Ersoy Felaket Tellalı Onur Akay'a yeniden dava açıyor!
Share

Ünlü şarkıcı Seren Serengil’e yaptığı şakayı ilk kez Cengiz Semercioğlu’na itiraf eden ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Diva Bülent Ersoy’un kendisine yeniden dava açtığını açıkladı.

Onur Akay’dan Cengiz Semercioğlu’na ‘Seren Serengil’ itirafı!

Sanat dünyasından duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeni ile magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ lakabı ile ünlenen ses sanatçısı Onur Akay, Hürriyet Gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu’nun Show Radyo’da sunduğu ‘Ters Köşe’ isimli programına konuk oldu. Akay’ın usta sanatçı Ayşe Mine ile düet yaptığı ‘Yakalım Gemileri’ isimli şarkıyı yayınlayan Semercioğlu, şarkıyı çok beğendiğini ifade ederek Akay’a Bülent Ersoy’la olan tazminat davasını sordu ve Akay’dan Bülent Ersoy taklidi istedi. Çok sayıda ünlü ismi canlı yayınlarda işleten Onur Akay ise Bülent Ersoy olarak konuşmaya başlayınca, ses bezerliği Semercioğlu’nu çok şaşırttı. Seren Serengil’e yaptığı şakayı da ilk kez canlı yayında itiraf eden Akay, “90’lı yıllarda Seren Serengil Maksim’de assolist olarak çıkarken, kendisini telefonla Bülent Ersoy olarak aradım ve en önden yer ayırttırdım. Seren de hemen, “Tabii ki Bülent Hanım” diyerek en güzel masayı ayırdı. O masaya boş kalmasın diye biz gidecektik fakat yanımda bulunan sanatçı arkadaşlarımın bir problem yaşamaları nedeni ile gidemedik ve Seren tekrar beni aradı ama Bülent Hanım’ın numarası zannederek arayıp, Bülent Hanım niye gelmedi diye çok kızdı. Sinirlendiğini görünce doğruyu söyleyemedim ve Seren hala o telefonun Bülent Hanım’dan geldiğini zannediyordur ama ben aramıştım ve ilk kez burada itiraf ediyorum.” dedi. Bunu duyan Cengiz Semercioğlu ise “Bu bölümü yarın televizyon programıma taşıyorum ve bu olayı Seren’e anlatacağım” ifadelerini kullandı.

BÜLENT ERSOY, ONUR AKAY’IN PEŞİNİ BIRAKMIYOR!

Bülent Ersoy, 2016 yılında erkeklik dönemine ait fotoğrafları Facebook adresinden paylaşan ünlü sanatçı Onur Akay’a, 50 bin TL tazminat istemiyle dava açmıştı ve 2017 yılında İstanbul 22. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen davada hakim, görevli mahkemenin ‘Fikri Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’ olduğuna hükmetmiş ve dosya içeriğine bile girmemişti. Cengiz Semercioğlu’nun dava ile ilgili sorusuna şaşırtan bir cevap veren Akay, “Bülent Hanım, ‘Fikri Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’ için uzun süre dilekçe vermeyince beni affettiğini sanıyordum ama avukatım yeniden dilekçe verdiğini ve tekrar dava açmaya hazırlandığını söyledi.” açıklamasını yaptı.

EŞREF KOLÇAK MAMA İLE BESLENİYOR!

Önceki gün 92 yaşındaki Eşref Kolçak’ın evinde fenalaştığını ve komşusu tarafından ambulansla Gemlik Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığını belirten Onur Akay, canlı yayında usta oyuncunun sağlık durumu ile ilgili ise üzücü haberler verdi. Akay, Eşref Kolçak’ın durumunun iyi olmadığını ve mama ile beslendiğini söyledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*