Bülent Ersoy, sahneye atlayan kadını mikrofonuyla dövdü!

Bülent Ersoy, sahneye atlayan kadını mikrofonuyla dövdü!
Share

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, dün gece sahne alan Bülent Ersoy’un sahneye atlayan bir kadına mikrofonuyla vururken çekilmiş görüntülerini yayınladı.

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, dün gece sahne aldığı mekanda Tarkan’a ait yeni şarkısı ‘Ümit Hırsızı’nı ilk kez seslendirdi. Sahne programı ile ilgili “Bülent Ersoy sonuna kadar haklı!” başlıklı bir yazı kaleme alan Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay ise, ustası Bülent Ersoy’un sahnede bir kadına mikrofonuyla vururken çekilmiş görüntülerini yayınladı.

DİVA ÇOK SİNİRLENDİ!

Görüntülerde ‘Aldırma Gönül’ şarkısını okuyan Bülent Ersoy’un öksürdüğü ve su istediği anacak şarkı başlayınca suyunu içemeden şarkısına girdiği görülüyor. Tam o anlarda sahneye atlayan bir kadının Diva’nın kolunu çekmesi ile şarkı kesiliyor. Önce tepki vermeyen Diva, kadının tekrar kolunu çekerek bir şey söylemek istemesi ile çok sinirleniyor ve kadının önce kafasına vuruyor ve sonra elindeki mikrofonla tekrar vurarak uzaklaştırıyor. Görüntüleri yayınlayan ünlü sanatçı Onur Akay ise “Sahneye atladığına göre kadının alkollü olma ihtimali yüksek ama kadın, Diva’dan şarkı mı isteyecekti yoksa Bülent Hanım’ın elinden mikronu alıp şarkı mı söyleyecekti bilinmez ama, Diva’nın çok sinirlendiği kesin ve Bülent Ersoy sonuna kadar haklı! Şiddetle karşılık vermek tabii güzel değil ama görüntüleri izlerseniz, Bülent Hanım şarkısına konsantre olmuş, biri geliyor, kolunu çekiyor ve şarkısı kesiliyor. Sizce haklı değil mi? Bu seyir halindeyken direksiyonu tutan şoförün kolunu çekmek gibi bir şey.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*