Burcu Esmersoy’un annesine kanser teşhisi konuldu

Burcu Esmersoy’un annesine kanser teşhisi konuldu

İle paylaş:


Burcu Esmersoy’un annesine kanser teşhisi konuldu,

Burcu Esmersoy’un annesine kanser teşhisi konulduDuyurduğu kötü haberler nedeni ile magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ lakabı ile ünlenen ses sanatçısı Onur Akay, ünlü sunucu Burcu Esmersoy’un annesi ile ilk kez fotoğrafını da yayınladı. Akay, “Annesini affedecek mi?” başlıklı bugünkü yazısında, Esmersoy’un annesi Suna Hanım’a kolon kanseri teşhisi konulduğunu ve şu an kemoterapi tedavisi gördüğünü yazdı.

İşte Onur Akay’ın o yazısı:

“Babaanne ve dedeyle büyüyen ve daha önce annesi ve babası ile görüşmediğini açıklayan Burcu Esmersoy, geçtiğimiz Nisan ayında Hürriyet Gazetesi yazarı Ayşe Arman’a verdiği röportajda, annesi ile ilgili açıklamalar yapmıştı. Esmersoy, “Bayağı roman olacak bir hikâye. Annemle babam, ben beş yaşındayken ayrılıyor. Babamın gölge ailesi var, o hayatına gidiyor. Annem de bir başkasıyla evleniyor. Ama eşinin ailesi çok muhafazakâr. Daha önce evlenip boşandığını söylemiyor. Sanki iki kızı yokmuş gibi tanıtıyor kendini. Ve biz 12 sene boyunca annemize ‘teyze’ diyerek büyüyoruz.” demişti.

Burcu Esmersoy’un annesi Suna Hanım’a maalesef kolon kanseri teşhisi konuldu ve şu an İstanbul’da özel bir hastanede kemoterapi tedavisi görüyor.

2017 yılının yaz aylarında ise, annesi Suna Hanım’la aynı fotoğraf karesinde aslında oldukça mutlu görünen Esmersoy, bakalım rahatsızlanan annesini affedecek mi?”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*