Burgazadası’nın en güzel yeri çöplüğe döndü

burgazadasinin-en-guzel-yeri-copluge-dondu

İle paylaş:


burgazadasinin-en-guzel-yeri-copluge-dondu

Burgazadası’nın en güzel yeri çöplüğe döndü

Burgazadası’nın en güzel yerlerinden biri olan 6 numara olarak adlandırılan yer çöplük ve hurda teknelerin terkedildiği  bir yere döndü.

Adalarımız içinde ada havasını en fazla hissettiren Burgazadası son zamanlarda bakımsız ve ilgisiz. Burgazadalılar bu durumdan rahatsızlıklarını dile getiriyor. Adanın en güzel yerlerinden biri olarak bilinen 6 numarada terk edilmiş tekneler ve temizlenmeyen çöpler sorun olmaya başladı. Mekana yakın oturan Burgazadalılar koku ve hayvanların  bıraktığı pisliklerden rahatsız. Şikayetler ise sonuç vermiyor.

Burgazadası’nın en güzel yeri işgal altında!

Burgazadası’nın yine en güzel ve nadide yerlerin biri olan Marta Koyu kimliği belirsiz şahıslar tarafında işgal edildi. Nereden geldiği belli olmayan şahıslar Marta Koyuna çadır kurarak kötü bir görüntü sergiliyorlar. Burgazadalılar ise durumdan rahatsız. Adalar’da çadır kurmanın yasak olması sebebiyle bu insanların kimden izin alıp Marta Koyu’nu işgal ettiği sorgulanıyor. Bu durum önüne gelenin Adalar’da çadır kurup işgal edeceği anlamına mı geliyor? Burgazadalılar şimdi bu sorunun cevabını bekliyor. Ayrıca Marta Koyu’nu işgal eden bu şahısların içki ve uyuşturucu madde kullandığı iddiası ise Burgazadalıları endişelendiriyor.

Burgazadası'nın en güzel yeri çöplüğe döndü

 

Fotoğraflar: Ferda Yağız Kılıçarslan

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*