DOLAR 7,5575
EURO 8,9826
ALTIN 473,903
BIST 1111,96
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Rüzgarlı

Büyü

14.01.2020
A+
A-

Bir kitap düşünün lütfen! Kitabı okuyorsunuz ve çıldırıyorsunuz. Öyle şaka filanda değil, bayağı aklınızdan oluyorsunuz. Hiç olmaz öyle bir şey demeyin, nedeni böyle bir kitap varmış.

Çıldırtan Kitap – Büyü Kitabı

Bu kitabın ismi; Necronomicon ve bir Arap gezgini tarafından yazılmış. M.S. 700’lü yıllarda Şam’da El Hazret isimli Arap bir gezgin yazmış. Bu kitap ciddi şekilde tehlikeli. Okuduğunuzda, aklınızın alamayacağı bilgiler var. İlk başta bir büyü kitabı, doğa üstü güçleri anlatıyor, diğer varlıklardan söz ediyor, üstelik tam detayıyla, değişik varlıklar ve onlarla ilgili bilinmeyen, duyulmayan hatta inanılması zor bilgiler içeren bir kitap. Düşünün ki kitapta ne varsa okuyan bir daha iflah olmuyormuş.

Kitabın ünü ise gerçekten ürkütücü detaylar barındırmasından geliyormuş.

Kitap gerçek bir büyü kitabıymış…

Bu kitabın birçok ismi varmış.

Arabın Kitabı,

Ölülerin Çağrı Kitabı,

Ölü İsimlerin Kitabı,

Çıldırtan Kitap…

Bu kitabın en büyük tehlikesi, insanlara korkunç fikirler aşılamasıymış.

Karanlık gerçekleri anlatıyormuş.

Bu da insanların çok korkmasına sebebiyet veriyor neticesinde deliren de olduğu gibi intihar edende oluyormuş.

Kitabın yazarı, uzun yıllar çöllerde araştırmalar yapmış.

Neticesinde çok eski günlükleri bulmuş.

Bu günlükleri okuduktan sonra akından olmuş.

Kötü ruhlarla karşılaşmış.

Ondan sonra da bu kitabı yazmış.

Ve dahası varmış.

Yazar, El Hazret, insanların yeryüzüne gelmesinden önce yaşanan azothoth dönemi ve ruhlar alemiyle nasıl iletişim kurulacağını ve ölülerin nasıl harekete geçirileceğini öğrenmiş olmalı ki böyle bir kitapta bunları yazmış. Kitapta,

Tufan öncesiyle ilgili bölümler,

Kaybolmuş geçmişin iç yüzü,

Tevrat’taki “Yaradılış” bölümüyle, mitolojik kaynaklar arasında kesin benzerlikler olması,

İnsan ırkının, dünyadan önce başka bir yerde olduğu,

Başka kürelerden gelindiği,

Dünya benzeri yıldızlarda kendilerine özgün yaşam formlarının bulunduğu,

Bu yaşam biçimlerinin özellikleri kozmik hiyerarşinin evrim çizgisiyle belirlenir olması,

Eski zamanlarla ilişki kurulabilmesi,

Onlardan kozmik bilgi edinile bilinmesi,

Nostradamus’un geleceği görebilmesinin nedeninin bu kitabı okumuş olması…

Ürkütücü gerçekleri yazdığı için bu kitap Papalık tarafından yasaklanmış,

Bu kitabın Vatikan’da saklandığı biliniyormuş.

Kitabın yazarı;

“Bu gizli sayfalar Babil yapılmadan önce eski inanışa tapan rahiplere aittir ve kendi dillerinde yazılmıştır, fakat ben kendi ülkemin altın diline çevirdim ki herkes anlasın. Ben bu yazıyı artık olmayan Ur’un 7 efsanevi şehri bölgesinde dolaşırken karşılaştım ve Tanrılar arasında zamandan önce olan savaşlarını anlatıyordu. Ve rahiplerin gördüğü korku ve çirkinlik burada anlatılıyor ve onların nedenleri ve onların doğaları ve özleri ve çizgilerin sayıları kutsaldı ve kelimeler kutsaldı ve şeytani kişiler için en iyi etkilemeydi. Ve doğal olarak o kentin büyücüleri bunları parşömenlere, vazolara veya havaya yazdılar ve böylece Tanrılar verilen sözün kelimelerini hatırlayabilecekler.

Bu kelimelere kulak verin ve hatırlayın! Çünkü hatırlamak en önemli ve en etkili büyüdür, geçmişi hatırlayabilen olmak ve gelecek olan şeyleri hatırlayabilen olmak aynıdır. Ve bu yazıyı hazır olmayana göstermeyin, çılgınlık yaratır, insanda ve hayvanda…”

Gelinde bu kitapta neler yazılı diye merak etmeyin ve okuyamayın.

Ben bilgi arsızıyım derken inanın boşuna demiyorum. Araştırdıkça neler çıkıyor. Bir kitap okuyorsunuz ve aklınızdan oluyorsunuz.

Allah, esirgesin.

Nazan Şara Şatana

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.