Büyükada’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Büyükada’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

İle paylaş:


Büyükada’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Büyükada’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

28 Ekim 2015 Çarşamba günü saat 13.00’da başlayan tatili müteakiben Büyükada Atatürk Meydanı’nda Atatürk Anıtına çelenk koyma töreni yapıldı.

Büyükada’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

İlçemizdeki Kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen anıta çelenk koyma töreninin ardından katılımcılar dağıldı. Ancak Heybeliada Deniz Lisesi Komutanlığı bandosunun Büyükada sahilinden geçişi sırasında ayağa kalkan halkın coşku dolu alkışlarla bandoya eşlik ettiği gözlendi.

buyukadada-29-ekim-cumhuriyet-bayrami

ADAGAZETESİ olarak; Bir ulusun yeniden dirilişinin simgesi olarak hayat bulan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kuruluşunun 92’nci yıl dönümünü büyük bir coşku, heyecan ve kıvançla kutluyoruz.

ADAGAZETESİ – Büyükada Özel Haber.

1 yorum

  1. Merak ediyorum hem Cumhuriyet Bayramında hem de 10 kasım da belediye başkanı Atilla Aytaç yanındaki resimden anladığım kadarıyla galiba Cumhuriyet Savcısı hararetle bir şeyler anlatıyor. Orada savcıya ne anlatıyor başkan acaba? Orası muhabbet yeri mi? Savcıda suratından anlıyorum rahatsız ama adamcağız devlet adamı olduğu için fazla cevap vermiyor. Ya hu arkadaş sen belediye başkanısın ararsın makamını randevu alırsın gider ne derdin varsa konuşursun. Ne diye savcıyı rahatsız ediyorsun. Yoksa bir yaran mı var da bu s.ygısızl.ğı yapıyorsun hem Cumhuriyetimize hemde Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e. Hiçi hoş bir görüntü değil. Adalar Belediye Başkanı olmuşsun ama galiba bazı kültürel değerlerden haberin yok. O ağzında sakız nedir. Hiç rahatsız olmuyormusun? Millet orada bir bayram kutluyor. Savcı ile bu bu kadar önemli herhalde ne konuşuyor bu arkadaş bilen var mı?

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*