BY Hajar markasından şık bir defile

BY Hajar markasından şık bir defile

İle paylaş:


Geçtiğimiz günlerde Retaj Royal İstanbul’da   Zeynep Turan -ZY EVENT ev sahipliğinde düzenlenen kelebek hastası çocukları yararına yapılan etkinlikte gelirinin tamamı kelebek çocuklara medikal yardım olarak aktarıldı

BY Hajar markasından şık bir defile

BY HAJAR MARKA’SINDAN ŞIK BİR DEFİLE

Geçtiğimiz günlerde Retaj Royal İstanbul’da   Zeynep Turan -ZY EVENT ev sahipliğinde düzenlenen kelebek hastası çocukları yararına yapılan etkinlikte gelirinin tamamı kelebek çocuklara medikal yardım olarak aktarıldı. Düzenlenen etkinlikte ünlü koreograf Asil Çağıl koreografisiyle  By Hajar markasının defilesi  düzenlendi.

Defileye Cansu Özdemir, Jenya Krivenko,  Rüya Coriç,Ece Bilsen, Nurcan Güler, Aylin Naz Tarak gibi başarılı modeller katıldı. Defilenin finalinde podyuma çıkan ve bu anlamlı etkinliğe destek veren  şarkıcı/model Yeşim Erçetin izleyenlerin beğenisini kazandı.

Markanın sahibi Zeynep Günday ve markaya adını veren  tasarımcısı Hacer Günday  etkinlik ve koleksiyon için şunları söyledi: Öncelikle böyle güzel bir sosyal sorumluluk projesinde yer almak bizim için çok anlamlı ve güzel. Hazırladığımız koleksiyon çok farklı ve şık bir koleksiyon. Tesettürde modayı yeniden yönlendiriyoruz. Gerek modelleri gerekse kullanılan kıymetli taşlar ve kumaşlarıyla farkı ortaya koyan koleksiyon ,gerçekten çok göz alıcı oldu. İddialı ve iddialı olduğu kadar da tesettüre yeni yön verebilecek kadar da  farklı. Marka tanıtımlarımız bundan sonra da devam edecek’ şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*