“Çakallarla Dans 5”, 1 Milyon barajını aştı!

“Çakallarla Dans 5”, 1 Milyon barajını aştı!

İle paylaş:


Serinin 5. filminde de 1 milyon izleyici barajını diğer filmlerde olduğu gibi tekrar aşan “Çakallarla Dans 5”, aynı zamanda 2018 yılının en çok gişe yapan 10 filminden biri olarak Türk Sinema Tarihi’ne yeni bir imza attı.

“Çakallarla Dans 5”, 1 Milyon barajını aştı!“Çakallarla Dans” serilerinin sinema yönetmeni Murat Şeker, “Serinin 1 milyon barajını bir kez daha aşması bizim için mutluluk verici. Seyircimize teşekkür ediyoruz. Bakalım serinin en çok izlenen filmi 5. Si mi olacak?” dedi.

Yapımcılığını Sugarworkz & TAFF Pictures’ın yaptığı, senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’in yazdığı, yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği sinema filmi 8 Kasım’da vizyona girdi.

“Çakallarla Dans”ın fenomen haline gelen ana karakterlerini canlandıran Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’nun yanı sıra Didem Balçın, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Hande Katipoğlu ve kadroya yeni katılan Şebnem Dönmez, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın ve Naz Çağla Irmak ile
‘‘Çakallarla Dans 5’’ seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.

Çakallar Dans 5 filmi konusu:
Çakallar grubumuz birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olurlar. Kahramanlarımız, bu yasağı delmek isterken Kayınço Gökhan’ın yıllar önce tek gecelik ilişkisinden çocuğu olduğu ortaya çıkar. Kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan’la birliktedir. Gökhan, bunu gururuna yediremez. Sinan’la kızı Leyla’yı ayırmanın yollarını aramaya başlar. Ancak bunu tek başına yapması imkansızdır. Çakallar hem yasağı delip hem de Kayınço’nun kızını kurtarmaya çalışırken başlarına birbirinden komik, heyecanlı olaylar gelecektir.

FİLMİN KÜNYESİ :

YAPIMCI : SUGARWORKZ & TAFF Pictures

YÖNETMEN : MURAT ŞEKER

SENARYO : ALİ TANRIVERDİ & MURAT ŞEKER

GENEL KOORDİNATÖR : HÜLYA ŞEKER

EDİTÖR : LEVENT ÇELEBİ (Lewq)

MÜZİK : SERHAT ERSÖZ

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ : BÜLENT ÖZER

OYUNCULAR:

Şevket Çoruh Kayınço Gökhan
İlker Ayrık Muhasebeci Servet
Timur Acar Köfte Necmi
Murat Akkoyunlu Del Piyero Hikmet
Didem Balçın Fatma
Hande Katipoğlu Tavşan Zeynep
Hakan Bilgin Hüseyin
Ceyhun Yılmaz Adem
Şebnem Dönmez Müjgan
Naz Çağla Irmak Leyla
Uraz Kaygılaroğlu Sinan
Ali Barkın Pıtırcık

Yapım Notları

Çekim Yerleri : İSTANBUL’UN FARKLI SEMTLERİ

Çekim süresi : 4 HAFTA

Vizyona giriş tarihi : 8 KASIM

Dağıtım : CJ ENTERTAINMENT TÜRKİYE

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

İle bağlantı:E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*