Çalık, İŞTRAK yapılanmasını kutladı

Çalık, İŞTRAK yapılanmasını kutladı
Share

 

Çalık, İŞTRAK yapılanmasını kutladı

 

 

 

Trakya genelindeki ekonomik sivil toplum örgütü yapılanmalarına bir kurum daha eklendi. Trakya İşadamları ve Yöneticileri Derneği (İŞTRAK) kuruldu.

 

Sosyal hinterland olarak bölgesinde faaliyet gösteren TÜMKASDER’in Genel Başkanı Murat Çalık, İştrak Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Abay’ı ve Yönetim kurulunu kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi. Sivil toplum örgütlerinin birbirleriyle nitelikli ve kaliteli iş üretme noktasında çalışmalar yapması gerektiğini belirten Murat Çalık, “Ekonomik sivil toplum örgütleri, ülkemizin daha çok katma değer üretmesi, iş potansiyeli ve istihdam imkanlarının artırılması yönünde çalışmalara imza atmak için çalışıyorlar. Bölgemizde böylesi bir ekonomik sivil toplum örgütünün kurulmuş olması, çok daha güzel günlere yönelik çalışmalar yapılacağının sinyalini vermiştir.

 

İştrak’ın Trakya genelinde yapacağı hayırlı hizmetler, bölge insanımızın refahı, huzuru ve mutluluğu yönünde önemli açılımları beraberinde getirecektir. Bu bağlamda İştrak Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Abay’ı ve yönetimini bir kez daha kutluyorum ve derneklerinin hayırlı olmasını diliyorum. Biz de TÜMKASDER olarak Esnaf ve İşadamları Platformu kurduk ve işadamlarımıza yönelik çok önemli işlere imza atarak, güzel projeleri başlattık. Bundan sonraki süreçte, birlikte çalışabileceğimiz zeminleri de hazırlayarak ve insanımız için en güzel projeleri ortaya koyarak bölgemize ışık olabileceğimizi düşünüyorum” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*